Skup aut Goleniów | tel. 723 850 850

Gwarantujemy szybką i fachową transakcję. Skup aut Goleniów jest zainteresowany każdym samochodem. Kupimy auta całkiem sprawne jak i te które lata świetności mają już dawno za sobą. Interesują nas samochody uszkodzone, rozbite, powypadkowe, zniszczone, stare, zardzewiałe oraz wraki bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC, które nadają się już tylko na złom.

skup aut goleniów

Czy auto skup Goleniów kupi rozbity samochód ?

Specjalizujemy się w skupie samochodów w różnym stanie. Interesują nas też auta które są rozbite, powypadkowe, uszkodzone i nie nadające się do dalszej jazdy. Kupimy również auta z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym , brakiem przeglądu technicznego czy ubezpieczenia OC. Interesują nas nawet te auta których nie chce kupić nasza konkurencja.

Z jakich roczników skup samochodów Goleniów kupuje auta ?

Interesują nas wszystkie auta. Kupujemy pojazdy zarówno nowe jak i stare. Interesują nas samochody ze wszystkich możliwych roczników. Kupimy kilkuletnie i sprawne auto jak i stary zniszczony wrak. Każde auto jest dla nas cenne. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie a udzielimy wszystkich informacji na temat odkupu państwa auta.

Czy skup aut Goleniów przyjedzie po moje auto ?

Tak. Jesteśmy w stanie przyjechać po państwa auto. Wystarczy się z nami umówić a dojedziemy na wskazane miejsce. Jeżeli jest taka potrzeba odbierzemy auto naszym holownikiem bezpośrednio z pod wskazanego adresu. Za odbiór aut w naszym obszarze działania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Czyli odbiór auta jest całkowicie darmowy.

Kiedy skup pojazdów Goleniów może przyjechać po moje auto ?

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Staramy się odbierać od państwa samochody najszybciej jak tylko jest to możliwe. Zazwyczaj czas odbioru auta zamyka się w zaledwie kilku godzinach od momentu zgłoszenia. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przyjechać po państwa auto natychmiast po zgłoszeniu, staramy się zrobić to w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Zdajemy sobie sprawę z tego iż często czas realizacji odbioru jest dla państwa bardzo ważny, dlatego przykładamy dużą uwagę do szybkiej reakcji.