Skup aut Gryfino | tel. 723 850 850

Szybka sprzedaż auta jest możliwa dzięki nam. Prowadzimy skup aut Gryfino i okoliczne miejscowości. Działamy non stop przez 365 dni w roku. Jesteśmy w stanie przejechać po twoje auto na miejsce i kupić je od ręki za gotówkę. Skupujemy wszystkie typy i modele auta. Kupimy auta całkowicie sprawne jak i te które są uszkodzone.

skup aut gryfino

Dlaczego skup samochodów Gryfino to dobre rozwiązanie ?

Na rynku pełnym samochodów ciężko dzisiaj sprzedać auto. Chcesz to zrobić szybko i skutecznie ? My kupimy twoje auto natychmiast. Zapłacimy gotówką. Wszystkie szybko, prosto i bezpiecznie. Jedyne co musisz zrobić to zadzwonić do nas i umówić się na odbiór twoje auta. Dokonamy wstępnej wyceny a potem przyjedziemy i kupimy od razu auto. Zapłacimy gotówką.

Długo pracuje. Czy skup aut Gryfino działa też w godzinach popołudniowych ?

Funkcjonujemy cały czas. Jesteśmy w stanie odebrać państwa auto o dowolnej wygodnej dla państwa porze. Najlepiej zawsze skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić szczegóły dotyczące odbioru auta. Ustalimy z państwem dogodny termin i wtedy właśnie przyślemy lawetę na wskazane miejsce. Zawsze staramy się maksymalne dostosować do państwa potrzeb i wymagań.

Czy auto skup Gryfino kupi też auto bez OC i przeglądu ?

Naturalnie. Specjalizujemy się w skupowaniu pojazdów które często nie są do końca sprawne. Bez problemu kupimy również auto które nie ma już ważnego ubezpieczenia OC lub nie posiada przeglądu technicznego. Dodatkowo w przypadku takich pojazdów zapewniamy nasz transport. Oznacza to że po auto przyślemy własny holownik który zabierze je z miejsca aktualnego postoju.

Czy skup pojazdów Gryfino obsługuje także mniejsze miejscowości w okolicy ?

Tak. Działamy zarówno na terenie miasta Gryfino jak i w bezpośredniej okolicy. Odbieramy od państwa samochody także w mniejszych okolicznych miastach i miejscowościach. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenia czy odbierzemy także państwa auto. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.