Skup aut Nowogard | tel. 723 850 850

Szybka i skuteczna sprzedaż każdego auta to właśnie skup aut Nowogard. Nasz skup to klient który bez marudzenia i kręcenia nosem kupi twoje auto. Niezależnie od jego stanu technicznego. Skupujemy wszystkie marki i modele aut. W każdym stanie technicznym i wizualnym. Kupimy także auta stare i zaniedbane. Każde auto jest dla nas cenne. Wyceniamy za darmo każde auto.

Czy skup samochodów Nowogard kupuje wszystkie auta ?

Kupimy absolutnie każde auto. Interesują nas pojazdy całkowicie sprawne jak i stare i zniszczone wraki. Kupimy nawet te auta na które nasza konkurencja nie chce spojrzeć. Zapewniamy szybką wstępna wycenę samochodu już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Gdy ustalimy cenę natychmiast kupujemy pojazd od państwa. Odbierzemy go własnym transportem z podanego przez was miejsca.

skup aut nowogard

Ile auto skup Nowogard zapłaci za moje auto ?

Wartość każdego pojazdu to kwestia indywidualna i tak też jest ustalana. Wystarczy nam podać podstawowe parametry techniczne auta a my wycenimy je już podczas rozmowie telefonicznej. Na podstawie rocznika, modelu i marki auta jesteśmy w stanie podać państwu przybliżoną wartość pojazdu.

Czy skup aut Nowogard działa też w weekendy ?

Funkcjonujemy non stop. Działamy przez siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Pomagamy państwu zawsze wtedy kiedy jest to dla was najwygodniejsze. Ponieważ działamy nawet w dni wolne jesteśmy w stanie dostosować się do państwa potrzeb i wymagań. Zadzwoń a ustalimy dokładnie kiedy i gdzie mamy przyjechać po twoje auto.

Czy skup pojazdów Nowogard pobiera opłaty za dojazd ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat za dojazd i odbiór auta. Niezależnie od tego czy auto jest na chodzie czy musi je odebrać nasz holownik nie pobieramy za to żadnych opłat. Oznacza to iż nasz przyjazd i odbiór auta lawetą bezpośrednio ze wskazanego miejsca jest dla państwa całkowicie darmowy. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki. Przyjedziemy za darmo nawet po wrak auta.