Skup aut Police | tel. 723 850 850

Jeżeli chcesz sprzedać samochód to trafiłeś idealnie. Skup aut Police kupi twoje auto natychmiast. Działamy cały czas. Zadzwoń do nas a przyjedziemy i kupimy twoje auto jeszcze dzisiaj. Załatwimy wszystkie wymagane formalności od ręki na miejscu transakcji a za pojazd zapłacimy gotówką. Szybko, bezpiecznie i wygodnie dla państwa.

skup aut police

Czy skup samochodów Police kupi moje uszkodzone auto ?

Specjalizujemy się w skupowaniu samochodów niesprawnych. Kupimy każde nawet mocno uszkodzone auto. Interesują nas również pojazdy powypadkowe, rozbite, zdewastowane i stare. Kupimy nawet mocno pordzewiałe auto które nie ma ważnego ubezpieczenia OC oraz przeglądu technicznego. Niezależnie od rocznika, model i marki.

Czy skup aut Police jest zainteresowany autem bez przeglądu i ubezpieczenia OC ?

Oczywiście. My specjalizujemy się w skupowanie samochodów uszkodzonych, rozbitych, starych. Interesują nas również auta długo stojące i nie posiadające przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Dodatkowo dysponujemy własnym transportem, dzięki temu jesteśmy w stanie takie auto odebrać od państwa bezpośrednio z pod wskazanej lokalizacji.

Ile skup pojazdów Police zapłaci za moje auto ?

Istnieje możliwość wstępnego wycenienia pojazdu. Jeżeli chcesz wiedzieć ile jesteśmy w stanie zaoferować za twoje auto zadzwoń do nas. Wartość każdego pojazdu jest indywidualnie wyceniana na podstawie rocznika, marki i modelu auta. Jesteśmy w stanie podać tobie przybliżoną wartość pojazdu który chcesz sprzedać. Wycena taka nie jest dokładna ale sugeruje przedział w jakim może oscylować cena.

Czy auto skup Police zapewnia wszystkie niezbędne formalności ?

Naturalnie. Oferujemy pełną obsługę prawną i formalną. Nie muszą państwo się niczym martwić. Nasza oferta jest prosta i maksymalnie wygodna dla państwa. Dojeżdżamy na miejsce transakcji i bezpośrednio na miejscu zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty. Podpowiemy także jak wygodnie i skutecznie załatwić wymagane formalności w wydziale komunikacji oraz w firmie w której mieli państwo zawartą polisę OC. Wszystko to od ręki bez zbędnego jeżdżenia i wypełniania niepotrzebnych dokumentów. Minimum formalności.