Skup aut Stargard | tel. 723 850 850

Szybka i fachowa pomoc z każdym autem. Skup aut Stargard to natychmiastowa obsługa. Skupujemy wszystkie typy i modele samochodów. Kupimy osobowe, terenowe, dostawcze i wszystkie inne. Interesują nas auta ze wszystkich roczników i w każdym stanie technicznym. Kupujemy auta całe i uszkodzone. Oferujemy pieniądze nawet za stare wraki które nadają się już tylko na złom. Dodatkowo zapewniamy odbiór naszym transportem.

skup aut stargard

Czy auto skup Stargard udzieli mi szybkiej pomocy ?

Tak. Staramy się pomagać naszym klientom od ręki. Oferujemy skup samochodów za gotówkę. Szybka transakcja nawet w 15 min. Minimum formalności. Dodatkowo funkcjonujemy non stop nawet w weekendy i dni wolne. Jesteśmy cały czas do państwa dyspozycji. Pomożemy szybko i skutecznie z każdym autem. Nawet starym i zniszczonym którego już nikt nie chce od państwa kupić.

Ile skup aut Stargard zapłaci za moje auto ?

Cena każdego pojazdu jest kwestią indywidualną i tak też jest ustalana z klientem. Każde auto osobno wyceniamy. Bierzemy najczęściej pod uwagę markę, model i rocznik auta. Istotny jest też stan wizualny oraz stan techniczny pojazdu. Jeżeli chcesz poznać wartość pojazdu skontaktuj się z nami telefonicznie. Postaramy się o ustalić przybliżoną wartość państwa auta.

Czy skup samochodów Stargard kupi też stare i zardzewiałe auto ?

Interesują nas również stare pojazdy które są zardzewiałe i nadają się na złom. Kupimy auta zaniedbane, uszkodzone, długo stojące, zardzewiałe bez ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. W przypadku takich pojazdów zapewniamy oczywiście darmowy transport naszym holownikiem z miejsca postoju. Auto odbierzemy w wygodnym dla państwa terminie.

Czy skup pojazdów Nowogard zapewnia niezbędne dokumenty ?

Wszystkie niezbędne formalności są realizowane natychmiast. Dodatkowo nie wymagamy aby państwo do nas przyjeżdżali. To my dojeżdżamy do państwa i załatwiamy wszystkie formalności bezpośrednio na miejscu transakcji. Gwarantujemy szybką i bezpieczną transakcję i minimum dokumentów. Poinformujemy także jak załatwić niezbędne formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.