Skup aut Szczecin | tel. 723 850 850

Prowadzimy uczciwy i szybki skup aut Szczecin i okoliczne miasta oraz miejscowości. Kupimy każdy samochód. Gwarantujemy płatność gotówką za każde auto. Kupimy nawet stare samochody. Interesują nas wszystkie auta i w każdym stanie. Prowadzimy skup przez siedem dni w tygodniu. Działamy non stop i dojeżdżamy na miejsce transakcji. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na odbiór auta.

skup aut szczecin

Czy skup aut Szczecin kupi moje auto od ręki ?

Jesteśmy w stanie kupić każde auto natychmiast. Transakcja w 15 min i gotówka oraz wszystkie niezbędne formalności natychmiast. Działamy 7 dni w tygodniu dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjechać zawsze wtedy kiedy tego państwo potrzebują. Przyjedziemy na miejsce transakcji i kupimy również twoje auto. Nawet te uszkodzone lub stare i zniszczone.

Czy skup samochodów Szczecin odbierze moje auto ?

Dojeżdżamy bezpośrednio na wskazane przez państwa miejsce. Wystarczy zadzwonić i umówić wszystkie szczegóły dotyczące odbioru auta. Działamy szybko i maksymalnie wygodnie dla państwa. Przyjedziemy o dogodnej dla państwa porze. Działamy również w godzinach popołudniowych i w weekendy. Najlepiej zadzwonić do nas i ustalić wszystkie szczegóły telefonicznie. Dostosujemy się do państwa.

Jak szybko auto skup Szczecin wypłaci mi ustaloną kwotę ?

Zaraz  po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności otrzymasz ustaloną wcześniej kwotę za swoje auto. Lata praktyki i działalności w branży pokazują iż najwygodniejszą dla państwa formą płatności jest gotówka. Dlatego właśnie za każde skupowane przez nas auto otrzymają państwo bezpośrednio na miejscu transakcji płatność gotówką. Szybko i maksymalnie wygodnie dla państwa.

W jakich godzinach skup pojazdów Szczecin może odebrać auto ?

Ponieważ działamy nieprzerwanie przez cały rok jesteśmy w stanie zawsze się dostosować do państwa potrzeb. Możemy przyjechać o każdej dogodnej dla państwa porze. Działamy również w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Jesteśmy cały czas do państwa dyspozycji. Wystarczy zadzwonić do nas i ustalić dogodną porę odbioru państwa auto.