Złomowanie aut Goleniów | tel. 723 850 850

Jeżeli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie masz problem ze starym autem. Złomowanie aut Goleniów jest zainteresowane kupnem starych i zniszczonych auta. Sprzedaj nam swoje auto za gotówkę. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Wystarczy jeden telefon do nas a kupimy państwa auto od ręki. Minimum formalności, szybka decyzja o zakupie. Transport własną lawetą. Gotówka natychmiast po zakupie.

złomowanie aut goleniów

Jak szybko złomowanie samochodów Goleniów odbierze moje auto ?

Staramy się działać natychmiastowo. Samochody odbieramy własnym transportem przez siedem dni w tygodniu. Ponieważ działamy non stop jesteśmy w stanie dostosować się do państwa potrzeb. Odbierzemy auto w dogodnej dla państwa porze w dowolnym dniu tygodnia. Pracujemy również w weekendy i wtedy także odbieramy samochody od państwa.

Czy złomowanie aut Goleniów pobiera opłaty ?

Wręcz przeciwnie. Nie pobieramy od państwa żadnych opłat za odbiór uszkodzonych i starych samochodów. Dodatkowo to my płacimy za stare auta. Oznacza to w praktyce iż odbieramy od państwa stare i uszkodzone auto naszym transportem nie pobierając żadnych opłat i w dodatku płacimy za auto niewygórowaną z góry ustaloną kwotę. Za każde auto płacimy gotówką.

Czy auto złomowanie Goleniów działa tylko w obrębie tego miasta ?

Funkcjonujemy zarówno na terenie miasta Goleniów jak i w innych większych miastach województwa Zachodniopomorskiego. Pomagamy państwu też w bezpośredniej okolicy Goleniowa. Dojeżdżamy do mniejszych miejscowości i wsi. Nasze lawety odbiorą od państwa auto zarówno z miasta Goleniów jak i z okolicznych miast i miejscowości bez żadnych opłat.

Czy złomowanie pojazdów Goleniów pomaga w formalnościach ?

Zapewniamy pełną pomoc ze wszystkimi formalnościami związanymi ze zbyciem auta. Już na miejscu transakcji zapewniamy państwu wszystkie z tym związane dokumenty. Nie muszą państwo nic robić. My się wszystkim zajmiemy od a do z. Dodatkowo wytłumaczymy jakich formalności należy dopełnić w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej. Wszystko prosto, szybko i maksymalnie zrozumiale dla państwa. Minimum formalności.