Złomowanie aut Nowogard | tel. 723 850 850

Każde auto kiedyś staje się kulą u nogi jego właściciela. Masz stare i zniszczone auto ? Chcesz się pozbyć problemu. Oddaj je na złomowanie aut Nowogard. My jesteśmy chętni na zakup każdego samochodu. Interesują nas wszystkie roczniki, marki i modele. Kupujemy samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny.

złomowanie aut nowogard

Jak szybko auto złomowanie Nowogard udzieli mi pomocy ?

Staramy się działać natychmiast. Ponieważ pracujemy przez siedem dni w tygodniu zazwyczaj udaje nam się odebrać od państwa auto w zaledwie parę godzin od momentu zgłoszenia przez państwo chęci sprzedaży. Jeżeli nie jesteśmy w stanie odebrać państwa auta natychmiast postaramy się to zrobić w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży.

Ile złomowanie aut Nowogard zapłaci za moje auto ?

Każde auto ma inną wartość, dlatego my ustalamy ją indywidualnie. Na podstawie rocznika, marki i modelu jesteśmy w stanie ustalić przybliżoną wartość również twojego auta. Wystarczy do nas zadzwonić i podać nam podstawowe parametry techniczne auta. Wycena taka nie jest idealnie dokładna ale pozwala nam przedstawić przybliżoną wartość państwa auta. Wartość pojazdu może ulec zmianie po dokładnych oględzinach na miejscu.

Czy złomowanie pojazdów Nowogard może odebrać moje rozbite auto ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż nie dysponują państwo odpowiednimi środkami aby dostarczyć do nas uszkodzone auto. Dlatego właśnie wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom to my odbieramy uszkodzone auto od was. Nasze lawety są do państwa dyspozycji. Każde uszkodzone auto możemy odebrać z pod wskazanego adresu.

Czy złomowanie samochodów Nowogard zapewnia wszystkie dokumenty ?

Nie muszą się państwo o nic martwić. Oferujemy pełną obsługę formalną. Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymują państwo już przy transakcji. Nie trzeba nigdzie jeździć i marnować czasu. Wszystkie formalności załatwiamy bezpośrednio na miejscu u państwa. Zaraz przy transakcji otrzymują państwo niezbędny dokumenty związane ze zbyciem auta oraz wszelkie niezbędne informacje jakie formalności i gdzie należy w związku z tym załatwić.