Złomowanie aut Stargard | tel. 723 850 850

Każde auto kiedyś staje się stare i niepotrzebne ? Masz taki pojazd ? Złomowanie aut Stargard rozwiąże twój problem szybko i sprawnie. Interesują nas samochody w każdym stanie. Kupimy nawet te mocno zniszczone, powypadkowe, rozbite, zardzewiałe i nadające się już na złom wraki. Każde auto traktujemy indywidualnie. Za każde auto płacimy, nawet za te które nadają się już tylko na złom.

złomowanie aut stargard

Dlaczego złomowanie samochodów Stargard to dobre rozwiązanie ?

Dzięki nam jesteś w stanie pozbyć się każdego auta szybko i maksymalnie wygodnie. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń w skupowanych auta. Kupimy każdy model rocznik i stan. Każde auto jesteśmy w stanie sami odebrać z pod państwa domu lub innej dowolnej lokalizacji. Zapewniamy wszystkie dokumenty i płacimy gotówką.

Ile czasu złomowanie aut Stargard potrzebuje na odbiór mojego auta ?

Staramy się pracować natychmiastowo. Oznacza to że od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży do momentu odbioru auta mija zazwyczaj zaledwie parę godzin.  Zawsze staramy się dostosować do państwa potrzeb i wymagań. Samochody odbieramy naszym transportem. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące odbioru telefonicznie.

Jak auto złomowanie Stargard wycenia samochody ?

Każdy pojazd jest indywidualnie wyceniany na podstawie jego podstawowych danych technicznych. Wystarczy nam podać rocznik, model, markę i opisać stan techniczny aby uzyskać przybliżoną wycenę auta. Wycena taka nie jest precyzyjna i cena może ulec zmianie po dokładnych zapoznaniu się ze stanem auta. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie aby poznać wstępną wycenę auta i ustalić dalsze szczegóły transakcji.

W jakich godzinach funkcjonuje złomowanie pojazdów Stargard ?

Funkcjonujemy non stop. Dzięki temu jesteśmy zawsze do państwa dyspozycji. Jesteśmy w stanie pomóc państwu zawsze wtedy kiedy tego właśnie potrzebujecie. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Również w dni wolne i weekendy. Zawsze można na nas liczyć. Wystarczy zadzwonić i umówić dogodny dla państwa termin odbioru auta. Nasze lawety są do państwa dyspozycji non stop.