Złomowanie aut Szczecin | tel. 723 850 850

Szukasz szybkiego i skutecznego sposobu na stare auto ? Złomowanie aut Szczecin i okolice jest zainteresowane zakupem twojego auta. Kupimy nawet wraki. Skupujemy samochody ze wszystkich roczników. Nawet te stare i zniszczone które nadają się już tylko na złom. Kupimy samochody które lata świetności dawno mają już za sobą.

złomowanie aut szczecin

Jakie samochody skupuje złomowanie aut Szczecin ?

Skupujemy wszystkie marki, modele i roczniki. Interesują nas samochody sprawne i niesprawne. Kupimy nawet auta mocno zniszczone i nienadające się do użytku. Interesują nas samochody uszkodzone, powypadkowe, rozbite, spalone, zardzewiałe, zniszczone, zdewastowane i stare nadające się już tylko na złom wraki. Kupimy nawet auta bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC.

Czy auto złomowanie Szczecin odbierze mój uszkodzony pojazd ?

Naturalnie. Zdajemy sobie sprawę z tego iż nie mają państwo odpowiedniego sprzętu aby dostarczać uszkodzone auta do nas. Dlatego właśnie to my przyjeżdżamy do państwa. Odbieramy samochody z godnych dla was miejsce. Zabieramy samochody z pod domu, pracy lub każdego innego wskazanego przez was miejsca. Szybko i wygodnie dla państwa.

Czy złomowanie samochodów Szczecin płaci za uszkodzone auta ?

Płacimy za wszystkie auta nawet te które nadają się już tylko na złom. Wartość każdego pojazdu jest przez nas wyceniana osobno. Wystarczy do nas zadzwonić a po podaniu podstawowych parametrów auta takich jak marka, model oraz rocznik wycenimy państwa auto. Wstępna wycena nie jest dokładna ale pozwala na określenie mniej więcej wartości państwa auta. Za każdy skupowany samochód płacimy gotówką.

Czy złomowanie pojazdów Szczecin wystawia niezbędne dokumenty ?

Każda przeprowadzona transakcja jest naturalnie potwierdzona stosownymi dokumentami. Nie muszą się państwo o nic martwić. Pomagamy w sporządzeniu dokumentacji. Nie muszą też państwo nigdzie jeździć, to my przyjeżdżamy na miejsce transakcji. Wszystkie niezbędne dokumenty związane ze zbyciem auta dostaną państwo natychmiast. Dodatkowo powiemy jak krok po kroku załatwić formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.