1. Strona Główna
  2. |||
  3. Auto skup Nowogard

Auto skup Nowogard | tel. 723 850 850

Potrzebujesz szybkiej pomocy a samochodem ? Auto skup Nowogard kupi twoje auto od ręki. Za gotówkę. Oferujemy rozsądne ceny. Skupujemy wszystkie roczniki, typy i modele aut. Interesują nas samochody w każdym stanie. Kupimy nawet rozbite, powypadkowe, stare i zardzewiałe wraki. Gwarantujemy szybką transakcję i wszystkie formalności natychmiast.

auto skup nowogard

Jakie samochody skup aut Nowogard kupuje ?

Wszystkie typy modele i marki. Interesują nas zarówno auta osobowe jak i dostawcze. Kupimy każdy rocznik. Interesują nas auta całe i sprawne jak również uszkodzone. Kupimy nawet auta powypadkowe. Skupujemy także auta stare i zardzewiałe które już dawno powinny trafić na złom. Każdy samochód jest przez nas indywidualnie wyceniany. Zapłacimy nawet za auta które nadają się już tylko na złom.

Czy skup pojazdów Nowogard odbiera auta sam ?

Na terenie przez nas obsługiwanym jesteśmy w stanie zabrać każde auto bezpośrednio z pod państwa domu. Dojeżdżamy zarówno po auta sprawne jak i po te uszkodzone. Dysponujemy własnymi lawetami które  odbierają auta przez siedem dni w tygodniu. Odbierzemy auto w dogodnej dla państwa porze.

Ile auto skup Nowogard może zapłacić za moje auto ?

Jeżeli chcesz się przekonać ile możesz dostać za swoje auto zadzwoń do nas. Wartość każdego samochodu jest wyceniany indywidualnie. Wartość oceniamy na podstawie takich parametrów jak marka, model oraz rocznik. Musisz nam też opisać stan techniczny oraz wizualny pojazdu. Wstępna wycena jest orientacyjna i może ulec zmianie po obejrzeniu pojazdu.

Ile muszę zapłacić za przyjazd i odbiór auta przez skup samochodów Nowogard ?

Odbiór każdego kupowanego przez nas pojazdu jest całkowicie darmowy. Oznacza to iż za nasz przyjazd i odbiór auta od państwa nie potrącamy żadnej kwoty z tej jaką otrzymają państwo za auto. Czyli dzwonią państwo do nas i o nic więcej się nie martwią. Kwota jaką państwu zaoferujemy jest zwolniona z jakichkolwiek potrąceń. Dostają państwo ją całą do ręki.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850