1. Strona Główna
  2. |||
  3. Auto skup Police

Auto skup Police | tel. 723 850 850

Oferujemy państwu skup samochodów za gotówkę. Auto skup Police kupi absolutnie każde auto. Całe i na chodzie jak i uszkodzony złom. Interesują nas pojazdy ze wszystkich roczników i w każdym stanie. Kupimy auta całe jak i rozbite. Wszystkie marki i modele. Zapewniamy własny transport lawetą i formalności od ręki. Za każde auto płacimy gotówką.

auto skup police

Czy skup aut Police kupuje wszystkie samochody ?

Kupujemy wszystkie auta bez względu na stan techniczny, rocznik i markę. Interesują nas auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe i wszystkie inne. Kupujemy auta które są całkowicie sprawne lub te do lekkiej naprawy. Interesują nas też samochody które nadają się już tylko na złom. Kupimy nawet auta mocno rozbite, po poważnych wypadkach i te które ze względu na stan techniczny dawno już powinny trafić na złom.

Czy auto skup Police odbierze moje auto powypadkowe ?

Zapewniamy transport wszystkich pojazdów. Jesteśmy w stanie odebrać każde auto bezpośrednio od państwa z pod domu. Przysyłamy nasze lawety bezpośrednio na miejsce postoju auta. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za odbiór uszkodzonego auta bezpośrednio z pod państwa domu. Dostosowujemy termin odbioru auta do państwa potrzeb.

Czy skup samochodów Police działa też w weekendy ?

Tak. Ponieważ wiemy że w tygodnie często nie mają państwo czasu na załatwienie spraw związanych ze sprzedażą niepotrzebnego auta. Działamy non stop dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do państwa potrzeb. Przyjedziemy po auto w dogodnym dla państwa terminie na wyznaczone miejsce.

Czy skup pojazdów Police załatwi formalności ?

Zapewniamy pełną obsługę formalną i techniczną. Wszystkie dokumenty dostają państwo od razu przy sprzedaży auta. Oznacza to w praktyce iż nasza laweta od ręki zabierze państwa auto a wszystkie niezbędne dokumenty związane ze zbyciem auta dostaną państwo natychmiast na miejscu transakcji. Podpowiemy także jak szybko i skutecznie załatwić wszystkie formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850