1. Strona Główna
  2. |||
  3. Auto skup Pyrzyce

Auto skup Pyrzyce | tel. 723 850 850

Starasz się bezskutecznie sprzedać auto ? Mimo dużej ilości ogłoszeń nie ma chętnych ? Auto skup Pyrzyce to pewny i zdecydowany klient na twoje auto. Skupujemy samochody sprawne i niesprawne. Kupimy za gotówkę absolutnie każde auto. Nawet mocno zniszczone, które już od dawna jest nie sprawne i nie nadaje się już do dalszej jazdy. W przypadku takich samochodów gwarantujemy odbiór lawetą bezpłatnie !

auto skup pyrzyce

Czy skup pojazdów Pyrzyce zapewnia wszystkie formalności ?

Pomagamy państwu kompleksowo. Zapewniamy zarówno obsługę przy odebraniu auta jak i wszystkie niezbędne dokumenty. Wszystko to szybko i wygodnie dla państwa. Bezpośrednio na miejscu transakcji. Nie muszą państwo nigdzie jeździć. To my dojeżdżamy na miejsce transakcji i załatwiamy wszystko od razu. Wystawiamy niezbędne dokumenty do wydziału komunikacji i firmy ubezpieczeniowej.

Co muszę zrobić aby auto skup Pyrzyce przyjechał po moje auto ?

Rozwiązanie jest maksymalnie proste. Nie musisz nic robić oprócz wykonania jednego telefonu do nas. Wystarczy zadzwonić a od ręki wycenimy wstępnie twoje auto. Jeżeli zaakceptujesz naszą wycenę to ustalimy termin odbioru pojazdu. Nasz laweta zostanie wysłana w podanym terminie bezpośrednio na miejsce po odbiór pojazdu. Wszystko to całkowicie darmowo. Za auto otrzymasz płatność gotówką od ręki.

Czy skup aut Pyrzyce pobiera opłaty za odbiór aut ?

Nie pobieramy żadnych opłat za odbiór samochodów. W dodatku to my płacimy za każde auto. Skupujemy samochody całe oraz uszkodzone. Odbieramy je bezpośrednio z pod państwa domu bez żadnych dodatkowych kosztów. Oznacza to iż przyślemy naszą lawetę zabierzemy auto a państwo dostaną za rozsądną niewygórowaną kwotę.

Jak szybko skup samochodów Pyrzyce odbierze moje auto ?

Działamy błyskawicznie. Ponieważ funkcjonujemy non stop jesteśmy w stanie odebrać państwa auto w każdy dzień tygodnia. Dzięki temu odbiór auta jest realizowany przeciętnie w terminie około kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdu. Nasze lawety pracują cały czas. Przyjedziemy o dogodnej dla państwa porze w wybranym dniu.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850