1. Strona Główna
  2. |||
  3. Kasacja aut Goleniów

Kasacja aut Goleniów | tel. 723 850 850

Masz auto na które nie znajdzie się już klient ? Kasacja aut Goleniów i tak je kupi od ręki. Kupujemy samochody w każdym możliwym stanie. Interesują nas auta: osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Każde auto kupimy za gotówkę. Wszystkie formalności na miejscu transakcji. Odbiór naszą lawetą gratis !

kasacja aut goleniów

Czy auto kasacja Goleniów obsługuje też okoliczne miejscowości ?

Naturalnie jesteśmy w stanie pomóc państwu na terenie miasta Goleniowa jak i w jego bezpośredniej okolicy. Odbieramy pojazdy naszymi lawetami na terenie miasta jak i w ościennych miastach i miejscowościach. Za odbiór samochodów w obrębie miasta Goleniów jak i w bezpośredniej okolicy nie pobieramy od państwa żadnych opłat.

W jakich dniach kasacja aut Goleniów może odebrać moje auto ?

Działamy cały tydzień. Przez siedem dni w tygodniu jesteśmy w stanie odebrać od państwa każde auto. Najlepiej skontaktować się z nami i ustalić dogodny dla państwa termin odbioru auta. Ponieważ działamy cały czas jesteśmy w stanie dostosować się do państwa potrzeb i wymagań. Możemy odebrać auto nawet w weekend w godzinach popołudniowych.

Czy rzeczywiście kasacja samochodów Goleniów skupuje wszystkie auta ?

Tak. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Interesują nas auta sprawne i niesprawne ze wszystkich możliwych roczników. Kupimy każdą markę i model. Interesują nas też auta mocno rozbite, powypadkowe, uszkodzone, zniszczone, zardzewiałe i te które nie nadają się już do jazdy. Kupujemy nawet te auta których nie chce nasza konkurencja.

Jak szybko kasacja pojazdów Goleniów może odebrać auto ?

Najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Jesteśmy w stanie obrać każde auto. Zazwyczaj staramy się pomóc państwu w przeciągu zaledwie kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Ponieważ pracujemy cały czas jesteśmy w stanie odebrać auto w każdy dzień tygodnia o każdej godzinie. Jeżeli odbiór samochodu nie jest możliwy od ręki staramy się dokonać tego w przeciągu 24 godzin. Wiemy jak bardzo często zależy państwu na szybkim pozbyciu się problemu.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850