1. Strona Główna
  2. |||
  3. Kasacja aut Nowogard

Kasacja aut Nowogard | tel. 723 850 850

Każde stare auto chętnie kupimy. Skupujemy auta całe i sprawne jak również uszkodzone. Interesują nas pojazdy ze wszystkich roczników i w każ: osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Każde auto indywidualnie wycenimy. Kasacja aut Nowogard za każde auto zapłaci gotówką. Dysponujemy własnym transportem który możemy przysłać w każde wskazane miejsce.

kasacja aut nowogard

Czy auto kasacja Nowogard działa w godzinach popołudniowych ?

Funkcjonujemy non stop. Działamy przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy zawsze do państwa dyspozycji i możemy państwu pomóc. Po auto przyjedziemy w dogodnej dla państwa porze. Samochody odbieramy również w godzinach popołudniowych jak i w weekendy. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenia wygodnego dla państwa terminu odbioru auta.

Czy kasacja aut Nowogard obsługuje tylko to miasto ?

Funkcjonujemy także w kilku innych miastach i miejscowościach. Oferujemy państwu odbiór aut z większości miast województwa Zachodniopomorskiego. Działamy naturalnie także na terenie miasta Nowogard i w bezpośredniej okolicy. Odbieramy auta zarówno na terenie miasta Nowogard jak i w mniejszych okolicznych miastach i miejscowościach. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie i zapytać czy przyjedziemy także po państwa auto.

Czy kasacja pojazdów Nowogard wystawi mi wszystkie potrzebne dokumenty ?

Otrzymają państwo od nas wszystkie niezbędne dokumenty. Wszystko maksymalnie szybko i wygodnie dla państwa. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. My przyjedziemy na miejsce i pomożemy kompleksowo. Wszystkie niezbędne formalności załatwimy na miejscu transakcji. Wytłumaczymy także jakie dokumenty i gdzie należy przedstawić aby załatwić wszystko w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.

Ile kasacja samochodów Nowogard zapłaci za moje auto ?

Wartość każdego samochodu jest ustalana indywidualnie. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie a postaramy się dokonać przybliżonej wyceny państwa auta. Wartość każdego samochodu jest ustalana na podstawie marki, modelu, rocznika oraz stanu technicznego i wizualnego auta. Taka wycena nie jest bardzo dokładna ale mogą państwo poznać mniej więcej wartość swojego pojazdu.

 

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850