1. Strona Główna
  2. |||
  3. Kasacja aut Police

Kasacja aut Police | tel. 723 850 850

Każde stare auto jesteśmy w stanie kupić. Nieważne czy jest sprawne czy niesprawne. Kasacja aut Police to pewny klient. Szybko i bez wybrzydzania. Kupimy twoje auto jeszcze dzisiaj za gotówkę. Wystawiamy wszystkie dokumenty bezpośrednio w momencie kupna auta. Za auto płacimy natychmiast gotówką. Jeżeli jest niesprawne odbieramy własnym transportem.

kasacja aut police

Ile kasacja aut Police może zapłacić za moje auto ?

Za każde auto płacimy inaczej, ponieważ wartość każdego samochodu jest inna. Każde auto jesteśmy w stanie indywidualnie wycenić. Jeżeli chcesz poznać przybliżoną wartość auta wystarczy że do nas zadzwonisz a my na podstawie podstawowych danych technicznych auta dokonamy przybliżonej wyceny. Wycena taka nie jest dokładna ale pozwala poznać przybliżoną wartość auta. Wycena może ulec zmianie po dokładnych oględzinach auta na miejscu.

Czy muszę sam dostarczyć auto aby kasacja samochodów Police je kupiła ?

Nie. Ponieważ wiemy o tym iż transport uszkodzonego auta może być dla państwa kłopotliwy. W ramach naszej oferty jesteśmy w stanie przyjechać po państwa uszkodzone auto pod dom lub każde inne wskazane miejsce. Nasze lawety są do państwa dyspozycji. Nie musicie państwo się niczym martwić. Wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny dla państwa termin odbioru auta.

Czy kasacja pojazdów Police pobiera opłaty za odbiór starych aut ?

Nie pobieramy żadnych opłat za odbiór aut od państwa. Nasze lawety całkowicie bezpłatnie dojeżdżają na wskazany adres. Dodatkowo to my płacimy państwu za stare samochody. Zapłacimy nawet za auta które nadają się już tylko na złom.

Czy auto kasacja Police przyjmuje także pojazdy niekompletne ?

Naturalnie. Jesteśmy w stanie odebrać także auto które jest w jakimś stopniu zdekompletowane. Jeżeli auto nie posiada tylko drobnych elementów nadal możemy je kupić. Jeżeli jest mocno zdekompletowane odbierzemy je od państwa lecz całkowicie za darmo i nic za nie nie zapłacimy. Dlatego warto zastanowić się nad tym czy jest sens samodzielnie demontować jakiekolwiek elementy wyposażenia.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850