1. Strona Główna
  2. |||
  3. Kasacja aut Pyrzyce

Kasacja aut Pyrzyce | tel. 723 850 850

Jeżeli masz auto które już dawno powinno trafić na złom, zgłoś się do nas. Kasacja aut Pyrzyce jest zainteresowany wszystkimi rodzajami i typami aut. Interesują nas auta całe sprawne jak i uszkodzone. Kupimy nawet mocno zniszczone i stare auto. Interesują nas pojazdy ze wszystkich roczników.

kasacja aut pyrzyce

Czy kasacja samochodów Pyrzyce jest zainteresowana wszystkimi pojazdami ?

Interesuje nas każde auto i w każdym stanie. Nawet nienadające się do jazdy wraki. Każde auto indywidualnie oceniamy i ustalamy jego wartość. Kupimy od państwa nawet auta: uszkodzone, rozbite, zniszczone, stare, zardzewiałe i te które już całkowicie nie nadają się do jazdy. Interesują nas również samochody bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Za każde auto zapłacimy.

Czy auto kasacja Pyrzyce odbierze moje uszkodzone auto ?

Odbieramy pojazdy bezpośrednio z pod państwa domu. Każde auto jesteśmy w stanie odebrać w dogodnym dla państwa momencie. Ponieważ działamy przez siedem dni w tygodniu samochody odbieramy non stop. Dojeżdżamy na miejsce. Kupujemy państwa auto i zabieramy własnym transportem z pod domu lub każdej innej wskazanej lokalizacji.

Czy kasacja aut Pyrzyce jest w stanie pomóc mi szybko ?

Staramy się rozwiązywać państwa problemy ze starymi autami od ręki. Samochody odbieramy jeszcze tego samego dnia. Zazwyczaj od momentu zgłoszenia się do nas do odbioru auta mija zaledwie parę godzin. Jeżeli nie jesteśmy w stanie odebrać państwa auta od ręki staramy się to robić w przeciągu 24 godzin.

Czy kasacja pojazdów Pyrzyce zapewnia wszystkie formalności ?

Naturalnie. Pomagamy państwu kompleksowo. Zapewniamy pełną obsługę formalną i techniczną. Oznacza to iż dojeżdżamy na miejsce transakcji. Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty oraz zabieramy państwa auto własnym transportem. Wszystko maksymalnie szybko i wygodnie dla państwa. Procedura jest jasna i przejrzysta. Gwarantujemy minimum formalności. Wszystkie dokumenty na miejscu transakcji. Dodatkowo wytłumaczymy jakie formalności i gdzie należy załatwić aby wszystko było dopięte jak należy.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850