1. Strona Główna
  2. |||
  3. Kasacja aut Stargard

Kasacja aut Stargard | tel. 723 850 850

Teraz już nie musisz się martwić co zrobisz ze starym autem. Odbierze je od Ciebie kasacja aut Stargard. Pozbędziesz się niechcianego wraka i w dodatku zarobisz parę złotych. Nam sprzedasz nawet auto którego nikt nie chce. Skupujemy samochody w każdym stanie ze wszystkich roczników. Kupujemy auta całe i powypadkowe. Zadzwoń i przekonaj się sam. Sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była taka prosta.

kasacja aut stargard

Jakie samochody może odebrać kasacja samochodów Stargard ?

Interesują nas auta osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Kupujemy te sprawne jak i uszkodzone. Odbieramy też powypadkowe i rozbite. Kupimy także długo stojące stare auta które nie posiadają ważnego ubezpieczenia OC oraz przeglądu. Kupimy nawet totalne wraki które są już pordzewiałe i nadają się tylko na złom.

Czy kasacja aut Stargard pracuje także w weekendy ?

Pracujemy non stop. Przez 365 dni w roku. Każde auto jesteśmy w stanie odebrać od państwa w dogodnej dla was porze. Odbiór auta zawsze dostosowujemy do państwa potrzeb. Działamy również w godzinach popołudniowych. Najlepiej do nas zadzwonić a ustalimy z państwem optymalny termin odbioru pojazdu i przyślemy nasz holownik na wskazany adres.

Czy kasacja pojazdów Stargard odbierze także auto zdekompletowane ?

Jesteśmy w stanie odebrać każde auto. Możemy także odebrać auto zdekompletowane. Naturalnie wartość takiego auta jest ustalana indywidualnie i zależy od stopnia rozebrania. Jeżeli auto jest mocno zdekompletowane nie zapłacimy za nie nic. Jeżeli brakuje tylko drobnych elementów to możemy takie auto normalnie kupić po wstępnej wycenie.

Dlaczego auto kasacja Stargard to najlepszy wybór ?

Oferujemy państwu dogodny warunki odbioru starych aut. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę. Odbieramy od państwa stare samochody własnym transportem. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy na miejscu. Oferujemy wstępną darmową wycenę. Za każde skupowane auto płacimy gotówką na miejscu transakcji. Działamy non stop więc zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do państwa potrzeb. Czy ktokolwiek jest w stanie zaoferować lepsze warunki ?

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850