KONTAKT | tel. 723 850 850kontakt

Auto na szrot S.C.
ul. 5 Lipca 17A
70-376 Szczecin
telefon: 723 850 850
e-mail: kontakt@autonaszrot.pl

 

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt z nami jest możliwy na parę sposobów.

  W trosce o państwa wygodę wprowadziliśmy możliwość kontaktu na parę sposobów. Mogą państwo do nas zadzwonić , napisać maila na nasz adres kontakt@autonaszrot.pl lub skorzystać z formularz kontaktowego który jest zamieszczony na tej stronie.

  Zależy Tobie na szybciej odpowiedzi na nurtujące pytania. Dzwoń !

  Dokładamy wszelkich starań aby odpowiadać na wszelkie zadane przez was pytania najszybciej jak tylko możemy. Nie jesteśmy jednak w stanie szybko odpisywać na wszystkie maile. Dlatego jeżeli zależy państwu na szybkim kontakcie z nami i natychmiastowej odpowiedzi na nurtujące pytania prosimy o kontakt telefoniczny.

  Jeżeli zdecydowałeś się na kontakt mailowy, pamiętaj o szczegółach !

  Jeżeli zdecydowałeś się na tę formę komunikacji to pamiętaj o tym aby w zapytaniach skierowanych do nas zawrzeć jak najwięcej szczegółów dotyczących auta które chcesz sprzedać. Warto podać podstawowe dane techniczne pojazdu takie jak rocznik, markę i model. Należy też opisać stan techniczny auta. Warto zawrzeć listę wyposażenia pojazdu. W opisie należy podać ewentualne usterki auta. Ważna dla nas informację są też daty badania technicznego i ubezpieczenia OC lub informację o ich braku. Warto także dołączyć zdjęcia sprzedawanego pojazdu oraz podać sugerowaną cenę.

  Wypełnij dokładnie formularz kontaktowy ! Wpisz najwięcej możliwych szczegółów !

  Podobnie jak w przypadku mailowania przy wypełnianiu formularz należy skupić się na tym aby podać jak najwięcej szczegółów dotyczących sprzedawanego pojazdu. Jeżeli chcą państwo otrzymać precyzyjną odpowiedź należy podać jak najwięcej danych dotyczących sprzedawanego pojazdu. Należy wypełnić dokładnie wszystkie podane pola. Trzeba podać markę i model auta oraz jego rocznik. Opisać stan techniczny pojazdu. Podać datę następnego przeglądu technicznego oraz termin ważności ubezpieczenia OC. Warto także dołączyć zdjęcia pojazdu z zewnątrz oraz wewnątrz. Należy również podać listę wyposażenia pojazdu.

  DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850