1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut powypadkowych Pyrzyce

Skup aut powypadkowych Pyrzyce | tel. 723 850 850

Uszkodziłeś auto ? Miałeś wypadek, kolizję ? Naprawa będzie drogi i nieopłacalna ? Sprzedaj auto nam. Skup aut powypadkowych Pyrzyce kupi każde uszkodzone auto za gotówkę. Skupujemy samochody ze wszystkich roczników i w każdym stanie. Zapewniamy odbiór samochodów bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju bez żadnych opłat.

skup aut powypadkowych pyrzyce

Jakie pojazdy kupuje skup samochodów powypadkowych Pyrzyce ?

Wszystkie. Osobowe, dostawcze, ciężarowe. Wszystkie marki i modele. Kupujemy samochody ze wszystkich roczników. Te całe jak i uszkodzone, rozbite, powypadkowe i te nadające się już całkowicie na złom. Każde auto traktujemy indywidualnie. Zapewniamy odbiór samochodów niesprawnych naszą lawetą. Zadzwoń a kupimy również twoje auto. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do skupowanych aut. Kupimy wszystkie sprawne i niesprawne z każdego rocznika.

Czy skup pojazdów powypadkowych Pyrzyce odbierze za darmo moje auto ?

Dysponujemy własnymi holownikami, które są do państwa dyspozycji cały czas. Odbieramy pojazdy bezpośrednio ze wskazanego miejsca. Za odbiór pojazdów w naszej strefie działania nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić termin odbioru auta a przyjedziemy na miejsce, kupimy auto i zabierzemy naszym transportem.

Ile skup aut powypadkowych Pyrzyce zapłaci za moje auto ?

Wycenimy państwa auto indywidualnie. Wartość każdego auta może zostać w przybliżeniu oceniona na podstawie marki, modelu oraz rocznika auta. Najlepiej skontaktować się z nami oraz opisać stan auta aby otrzymać przybliżoną wartość swojego samochodu. Taka wycena nie jest precyzyjna ale pozwala mniej więcej określić ile pieniążków mogą państwo dostać za swoje auto.

W jakich godzinach auto skup powypadkowe Pyrzyce może odebrać moje auto ?

Działamy non stop przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do państwa dyspozycji przez cały czas. Oznacza to iż możemy odebrać od państwa auto w każdy dzień tygodnia. Wystarczy się z nami skontaktować i ustalić termin odbioru auta. Przyjedziemy w umówionym dniu o ustalonej godzinie. Nasza laweta całkowicie bezpłatnie zabierze państwa uszkodzone auto.

 

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850