1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut powypadkowych Stargard

Skup aut powypadkowych Stargard | tel. 723 850 850

Miałeś wypadek ? Auto uległo poważnemu uszkodzeniu ? Chcesz się go pozbyć ? Zadzwoń do nas a otrzymasz natychmiastową pomoc. Skup aut powypadkowych Stargard to klient na samochody uszkodzone, rozbite, powypadkowe i te które nadają się już na złom. Kupujemy wszystkie samochody za gotówkę. Odbiór własnym transportem z pod państwa domu.

skup aut powypadkowych stargard

Jak szybko skup aut powypadkowych Stargard może odebrać moje auto ?

Jeżeli nasza laweta nie jest w danym momencie zajęta to odbiór auta może nastąpić natychmiastowo. Zazwyczaj jednak odbiór jest realizowany w przeciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży auta. Jeżeli jesteśmy bardzo mocno obłożeni zleceniami to odbiór może się przeciągnąć do 24 godzin od momentu zgłoszenia. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu.

Czy skup samochodów powypadkowych Stargard wystawi mi stosowne dokumenty ?

Oferujemy państwu kompleksową pomoc. Dojeżdżamy na miejsce. Nie muszą państwo nigdzie jeździć. Wszystkie stosowne dokumenty sporządzimy bezpośrednio na miejscu transakcji. Szybko i sprawnie. Gwarantujemy minimum formalności. Zaraz po podpisaniu niezbędnych dokumentów dostaną państwo gotówkę.

Czy auto skup powypadkowe Stargard dojeżdża też do okolicznych miejscowości ?

Tak. Funkcjonujemy zarówno na trenie miasta Stargard jak i także w bezpośredniej okolicy. W związku z tym jesteśmy w stanie dojechać do państwa zarówno na terenie miasta jak i w okolicy. Nasze lawety również odbierają auta na terenie Stargardu jak i w okolicznych mniejszych i większych miejscowościach. Jeżeli nie jesteś pewny czy odbierzemy także twoje auto zadzwoń do nas i zapytaj.

Ile skup pojazdów powypadkowych Stargard zapłaci za moje auto ?

Za każde auto płacimy inną kwotę. Wartość samochodu jest indywidualnie wyceniana. Na podstawie takich danych jak marka, model i rocznik jesteśmy w stanie wycenić państwa auto. Wycena taka jest tylko szacunkowa i może być nieprecyzyjna, lecz pozwala w przybliżeniu ocenić ile mogą państwo dostać pieniążków za swoje auto. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu wyceny auta.

 

 

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850