1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut powypadkowych Szczecin

Skup aut powypadkowych Szczecin | tel. 723 850 850

Posiadasz auto powypadkowe ? Naprawa przekracza twój budżet ? Sprzedaj je nam. Skup aut powypadkowych Szczecin kupi twój samochód natychmiast. Zapłacimy gotówką i odbierzemy z miejsca postoju całkowicie za darmo. Gwarantujemy szybką reakcję. Zadzwoń do nas a jeszcze tego samego dnia sprzedasz wrak. Wszystkie formalności i gotówka na miejscu.

skup aut powypadkowych szczecin

Czy skup aut powypadkowych Szczecin przyjedzie po moje auto ?

Naturalnie. Dojeżdżamy na miejsce transakcji. Tak samo jak zdajemy sobie sprawę z tego iż trudno było by państwu dostarczyć do nas rozbite auto. Dlatego właśnie my w przeciwieństwie do konkurencji odbieramy auta bezpośrednio od naszych klientów. Nasze lawety dojeżdżają do państwa całkowicie za darmo i zabierają uszkodzone samochody. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Ile czasu potrzeba aby skup samochodów powypadkowych Szczecin zabrał moje auto ?

Staramy się pomagać państwu najszybciej jak tylko jest to możliwe. Działamy non stop dzięki czemu jesteśmy w stanie odebrać od państwa auto w każdy dzień tygodnia. Pracujemy nawet w weekendy i w godzinach popołudniowych. Przyjedziemy do państwa najszybciej jak tylko się da. Zazwyczaj odbieramy auta w ciągu zaledwie kilku godzin od zgłoszenia.

Czy skup pojazdów powypadkowych Szczecin zapłaci za moje auto ?

Wartość każdego auta jest kwestią indywidualną. Jesteśmy w stanie wycenić wartość każdego pojazdu osobno. Na podstawie marki, modelu oraz rocznika sporządzimy szacowaną wycenę państwa samochodu. Wystarczy do nas zadzwonić aby poznać wartość auta. Wycena taka może ulec zmianie po dokładnych oględzinach auta na miejscu.

Czy auto skup powypadkowe Szczecin obsługuje tylko to miasto ?

Nie. Działamy na sporej części województwa Zachodniopomorskiego. Obsługujemy kilka miast i masę okolicznych miejscowości. Na terenie miasta Szczecin oferujemy bardzo szybką transakcję. W okolicznych miejscowościach też jesteśmy w stanie odebrać od państwa auto lecz może to potrwać kilka godzin. W celu ustalenia szczegółów odbioru auta najlepiej zawsze kontaktować się z nami telefonicznie. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850