1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut rozbitych Goleniów

Skup aut rozbitych Goleniów | tel. 723 850 850

Szybka i fachowa pomoc z rozbitych samochodem. Skup aut rozbitych Goleniów i okolice kupuje wszystkie samochody. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite, stare i zardzewiałe wraki. Interesują nas wszystkie auta. Każdy model i rocznik kupimy. Nawet te po poważnych wypadkach.

skup aut rozbitych goleniów

Czy skup pojazdów rozbitych Goleniów zabierze moje auto z pod domu ?

Dysponujemy własnym transportem więc jesteśmy w stanie zabrać państwa rozbite auto. Każde auto możemy odebrać od państwa z pod domu lub z każdego innego dogodnego miejsca. Za odbiór aut naszym transportem nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Oznacza to iż dojazd i odbiór samochodu jest całkowicie darmowy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Czy skup samochodów rozbitych Goleniów działa też w okolicznych miejscowościach ?

Działamy zarówno na terenie miasta Goleniów jak i też w innych mniejszych okolicznych miastach i miejscowościach. Odbieramy także auta z innych miejscowości województwa Zachodniopomorskiego. Nasze lawety dojadą do państwa na terenie miasta Goleniów jak i też w bezpośredniej okolicy. Szybko i sprawnie a przede wszystkich bez żadnych opłat.

Czy skup aut rozbitych Goleniów pobiera opłaty za odbiór uszkodzonych aut ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat za odbiór uszkodzonych aut. Dojazd naszej lawety i odbiór samochodu z pod państwa domu jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo za każde nawet mocno uszkodzone auto zapłacimy. Każde auto jest wyceniane indywidualnie. Wartość każdego auta zależy od marki, modelu rocznika oraz jego stanu i stopnia uszkodzeń.

Jak szybko auto skup rozbite Goleniów przyjedzie po moje auto ?

Postaramy się zorganizować odbiór państwa auta najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Zazwyczaj odbieramy auta w zaledwie kilka godzin. Jeżeli nie możemy odebrać państwa auta od ręki staramy się to zrobić w przeciągu 24 godzin. Wiemy iż często zależy państwu na czasie dlatego właśnie przykładamy dużą wagę do szybkiego odbioru aut. Najlepiej szczegóły odbioru ustalać z nami telefonicznie.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850