1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut rozbitych Nowogard

Skup aut rozbitych Nowogard | tel. 723 850 850

Rozbite uszkodzone auto ? Koszt naprawy to horror. Daj sobie spokój z wrakiem i sprzedaj go nam. Skup aut rozbitych Nowogard to zdecydowany klient na każde powypadkowe auto. Skupujemy lekko uszkodzone auta, mocno uszkodzone oraz totalne wraki które już nie nadają się do naprawy. Każde auto jest dla nas interesujące.

skup aut rozbitych nowogard

Czy auto skup rozbite Nowogard przyjedzie po moje auto w weekend ?

Jesteśmy w stanie przyjechać do państwa po auto w każdym dogodnym terminie. Ponieważ działamy non stop jesteśmy w stanie dostosować się do państwa. Możemy przyjechać w godzinach popołudniowych lub w dzień wolny. Działamy również w weekendy i wtedy również możliwy jest odbiór auta. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę na miejscu.

Czy skup samochodów Nowogard pobiera opłaty za dojazd do klienta ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Dojeżdżamy na miejsce pod wskazany adres. Możemy przyjechać do państwa pod dom, prace, parking, garaż lub każdy inny dogodny adres i bezpośrednio z niego zabrać uszkodzone auto. Nie dość tego że nie pobieramy żadnych opłat to jeszcze my płacimy za uszkodzone auta. Za każdy nawet mocno uszkodzony samochód zapłacimy gotówką.

Jak skup aut rozbitych Nowogard ocenia wartość auta ?

Każde auto posiada indywidualną wartość. Jeżeli chcesz abyśmy wycenili twoje auto zadzwoń do nas. Na podstawie marki, modelu i rocznika możemy podać przybliżoną wartość twojego samochodu. Będzie to tylko szacunkowa wycena która może ulec zmianie po dokładnym zapoznaniu się ze stanem auta, ale mniej więcej będziesz wiedział ile pieniążków możesz dostać za swoje auto.

Czy skup pojazdów Nowogard obsługuje też okoliczne miasta ?

Obsługujemy także okoliczne miasta jak i mniejsze miejscowości. Nasze lawety są do państwa dyspozycji w Nowogardzie jak i we wszystkich mniejszych ościennych miastach i miejscowościach. Zarówno bezpośrednio z terenu miasta Nowogard jak i z okolicznych miejscowości całkowicie za darmo odbieramy auta naszym transportem.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850