1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut rozbitych Police

Skup aut rozbitych Police | tel. 723 850 850

Pozbycie się uszkodzonego auta jeszcze nigdy nie było tak proste ! Skup aut rozbitych Police kupi twój samochód od ręki i zabierze go z pod domu własnym transportem. Kupujemy samochody w każdym stanie technicznym. Interesują nas auta całe oraz rozbite. Kupimy nawet nie nadające się już do niczego wraki.

skup aut rozbitych police

Czy skup aut rozbitych Police pracuje w weekendy ?

Pracujemy non stop. Jesteśmy do państwa dyspozycji cały czas. Możemy od państwa odebrać auto w każdym dowolnym wygodnym dla was terminie. Samochody odbieramy także w godzinach popołudniowych. Możemy przyjechać wieczorem lub w weekend. Ponieważ pracujemy non stop zawsze staramy się dostosować do państwa potrzeb i wymagań.

Jak długo muszę czekać aby skup samochodów rozbitych Police zabrał moje auto ?

Staramy się pomagać państwu najszybciej jak tylko jest to możliwe. Czasem nie jesteśmy w stanie odebrać państwa auto natychmiast. Zazwyczaj jednak odbiór jest realizowany w ciągu zaledwie paru godzin. Jeżeli nie jesteśmy w stanie odebrać auta natychmiast to staramy się zrobić to w przeciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży auta.

Czy skup pojazdów rozbitych Police pobiera opłaty za odbiór aut ?

Nie pobieramy od państwa opłat za odbiór aut. Każde auto jest od państwa odbierany bezpłatnie. Oznacza to iż za dojazd lawety i odbiór auta z pod domu lub innego wskazanego wcześniej adresu nie pobieramy od państwa żadnych opłat. W dodatku to my płacimy za stare auta. Każde auto jest indywidualnie wyceniane i wypłacamy za nie ustaloną kwotę.

Czy auto skup rozbite Police wystawia stosowne dokumenty ?

Każda przeprowadzona transakcja jest opatrzona stosownymi dokumentami. Dodatkowo nie wymagamy od państwa dojeżdżania do nas. To my przyjeżdżamy na miejsce transakcji i kupujemy auto. Na miejscu zapewniamy pełną obsługę formalną. Dokumenty dostają państwo natychmiast przy transakcji. Wszystko szybko i maksymalnie prosto. Minimum formalności. Informujemy państwa też co i gdzie należy zgłosić aby dopełnić procedury zbycia auta.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850