1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut uszkodzonych Gryfino

Skup aut uszkodzonych Gryfino | tel. 723 850 850

Masz auto które nie jest sprawne. Miałeś kolizję, wypadek lub stłuczkę ? Nie wiesz co zrobić z samochodem. My kupimy twoje auto za gotówkę. Skup aut uszkodzonych Gryfino jest zainteresowany każdym samochodem. Kupujemy samochody w każdym możliwym stanie i ze wszystkich roczników. Interesują nas auta całkowicie sprawne jak i te uszkodzone.

skup aut uszkodzonych gryfino

Czy skup aut uszkodzonych Gryfino skupuje wszystkie samochody ?

Kupujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Interesują nas samochody kilkuletnie i całkowicie sprawne jak i stare zniszczone wraki. Skupujemy pojazdy ze wszystkich roczników i wszystkich marek. Kupimy nawet auta uszkodzone, rozbite, zniszczone i te które nadają się już tylko na złom. Zadzwoń do nas a jeszcze dzisiaj kupimy twoje auto.

Czy skup samochodów uszkodzonych Gryfino pobiera opłaty za odbiór aut ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat za odbiór aut. Oznacza to iż dojeżdżamy na miejsce transakcji całkowicie za darmo. Również nasze lawety w obszarze przez nas obsługiwanym odbierają od państwa samochody całkowicie za darmo. Oznacza to iż zarówno za dojazd i wycenę jak i odbiór auta naszym transportem nie zapłacą państwo ani złotówki.

Ile skup pojazdów uszkodzonych Gryfino zapłaci za moje auto ?

Każde auto oceniamy indywidualnie. Za samochody sprawne i na chodzie zawsze dajemy premie. Wycenimy wartość każdego auta już przy rozmowie telefonicznej. Wystarczy podać nam markę, model i rocznik oraz opisać stan techniczny i wizualny pojazdu. Wycena szacunkowa pozwoli podać państwu przybliżoną kwotę jaką możecie dostać za swoje auto.

W jakich godzinach pracuje auto skup uszkodzone Gryfino ?

Jesteśmy dostępni dla państwa cały czas. Oznacza to że pracujemy non stop. Przez 7 dni w tygodniu odbieramy od państwa auta. Wystarczy zadzwonić i umówić dogodny termin a przyjedziemy po państwa auto. Zawsze staramy się dostosować tak aby wygodnie było naszym klientom sprzedawać nam auta. Pracujemy nawet w dni wolne i weekendy.

 

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850