1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut uszkodzonych Stargard

Skup aut uszkodzonych Stargard | tel. 723 850 850

Każde auto kupimy, nawet te uszkodzone czy powypadkowe. Skup aut uszkodzonych Stargard jest zainteresowanych każdym samochodem. Kupujemy samochody w różnym stanie. Te na chodzie jak i te całkowicie uszkodzone nie nadające się już do dalszej jazdy. Kupimy nawet te auta których nie chce nasza konkurencja.

skup aut uszkodzonych stargard

Dlaczego powinienem wybrać skup aut uszkodzonych Stargard ?

Ponieważ to pewny i zdecydowany klient na każde auto. Kupujemy samochody całe i uszkodzone. Kupimy auto z każdego rocznika i w każdym stanie. Szybko i sprawnie. Zapewniamy wszystkie niezbędne formalności bezpośrednio na miejscu transakcji. Wszystkie dokumenty od ręki. Płacimy gotówką zaraz po podpisaniu dokumentów. Samochód odbieramy własnym transportem z pod państwa domu lub innego wygodnego miejsca.

Ile auto skup uszkodzone Stargard zapłaci za moje auto ?

Każdy samochód oceniamy osobno. Wystarczy do nas zadzwonić podać markę, model i rocznik oraz opisać stan techniczny auta aby otrzymać przybliżoną wycenę. Wycena szacunkowa nie jest bardzo dokładna ale pozwala w przybliżeniu ustalić wartość państwa samochodu. Za auta całe i sprawne zawsze dajemy ekstra premie. Uszkodzone i rozbite są naturalnie znacznie tańsze.

Czy skup samochodów uszkodzonych Stargard pobiera opłaty za odbiór samochodów od klienta ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat za odbiór samochodów. Dojeżdżamy na miejsce transakcji całkowicie za darmo. Oczywiście w obrębie naszego działania również nasze holowniki odbierają od państwa samochody całkowicie gratis ! Oznacza to że za nasz przyjazd i odbiór auta holownikiem nie zapłacą państwo ani złotówki.

Czy skup pojazdów uszkodzonych Stargard załatwia niezbędne formalności ?

Pomagamy państwu ze wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Gwarantujemy pełną obsługę i pomoc. Wszystkie dokumenty wypełnimy i podpowiemy co i jak należy załatwić w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej. Cała procedura jest maksymalnie prosta i szybka. Minimum formalności. Wszystko na miejscu transakcji. Bez jeżdżenia i marnowania czas. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki. Zadzwoń i sprawdź nas.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850