1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut uszkodzonych Szczecin

Skup aut uszkodzonych Szczecin | tel. 723 850 850

Uszkodzony samochód to już nie problem. My kupimy go natychmiast. Skup aut uszkodzonych Szczecin specjalizuje się w odkupie samochodów niesprawnych. Każde auto kupimy. Uszkodzone, rozbite, zniszczone, powypadkowe i nie nadające się do jazdy. Dojedziemy do państwa. Załatwimy wszystkie formalności i zapłacimy gotówką. Odbierzemy lawetą bez opłat.

skup aut uszkodzonych szczecin

Czy skup aut uszkodzonych Szczecin pomoże mi z każdym samochodem ?

Kupujemy wszystkie auta. Kupimy osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe, cabrio i wszystkie inne. Kupujemy samochody zarówno sprawne jak i niesprawne ze wszystkich roczników. Interesują nas nawet auta powypadkowe, uszkodzone, rozbite, zniszczone i stare wraki które nadają się już na złom. Kupimy także auta bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC.

Dlaczego skup samochodów uszkodzonych Szczecin to dobre rozwiązanie ?

Pomagamy państwu szybko i skutecznie. Oferujemy kompleksową obsługę. Dojeżdżamy do państwa pod wskazany adres. Każde auto indywidualnie oceniamy. Gwarantujemy pełną obsługę formalną na miejscu transakcji. Samochody uszkodzone zabieramy własnym transportem. Za każde auto płacimy gotówką na miejscu zaraz po podpisaniu wszystkich dokumentów. Działamy non stop i codzienni odbieramy auta. Jesteśmy do państwa dyspozycji nawet w weekendy i dni wolne.

Ile czasu auto skup uszkodzone Szczecin potrzebuje żeby odebrać moje auto ?

Staramy się działać natychmiastowo. Samochody odbieramy zazwyczaj w przeciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Jeżeli nie możemy odebrać państwa auta od ręki postaramy się zrobić to w ciągu 24 godzin. Wiemy że szybko odbiór jest często dla państwa priorytetem dlatego staramy się działać błyskawicznie. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.

Czy skup pojazdów uszkodzonych Szczecin działa też w okolicznych miejscowościach ?

Działamy w kilku większych i mniejszych miejscowościach województwa Zachodniopomorskiego. Odbieramy od państwa auta zarówno w Szczecinie jak i okolicznych miejscowościach. Nasze lawety dojeżdżają także do mniejszych ościennych miejscowości wokół Szczecina. Jeżeli nie jesteś pewny czy przyjedziemy również do Ciebie zadzwoń i zapytaj. Odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytania.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850