1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup samochodów Goleniów

Skup samochodów Goleniów | tel. 723 850 850

Zależy Tobie na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży auta. Skup samochodów Goleniów rozwiąże twój problem od ręki. Kupujemy auta w różnym stanie technicznym i wizualnym. Interesują nas pojazdy sprawne i niesprawne. Kupimy twoje auto za gotówkę. Wyceniamy każde auto indywidualnie i jesteśmy w stanie je odebrać od Ciebie z pod domu naszym transportem.

skup samochodów goleniów

W jakie dni skup aut Goleniów odbiera samochody ?

Działamy non stop dlatego termin odbioru aut jest dla nas nie istotny. Jesteśmy w stanie dostosować się do państwa potrzeb i wymagań. Możemy odebrać auto w każdy dzień tygodnia o dogodnej dla państwa godzinie. Działamy również w godzinach popołudniowych. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie aby ustalić dogodny dla państwa termin odbioru pojazdu.

Czy za odbiór pojazdów laweta skup samochodów Goleniów pobiera opłaty ?

W obrębie miasta Goleniów i w bezpośredniej okolicy odbieramy pojazdy lawetą całkowicie za darmo ! Oznacza to iż za przyjazd na miejsce do państwa i transport auta naszą lawetą na miejsce nie zapłacą państwo ani złotówki. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki odbioru auta. Inne firmy każą sobie płacić za lawetę lub w ogóle nie chcą odbierać pojazdu poza swoją siedzibą.

Czy skup pojazdów Goleniów wystawi my stosowne dokumenty ?

Zapewniamy państwu pełną obsługę formalną i techniczną. W ramach naszej oferty przyjedziemy do państwa na miejsce. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu ! My bezpośrednio na miejscu transakcji wystawimy państwu wszystkie niezbędne dokumenty. Dodatkowo dokładnie poinformujemy jakie formalności i gdzie muszą państwo załatwić.

Czy auto skup Goleniów zapłaci za moje auto od razu ?

Naturalnie. Cena każdego pojazdu jest w przybliżeniu określana już przy rozmowie telefonicznej. Oznacza to iż z góry wiedzą państwo ile mniej więcej dostaną pieniążków za swoje stare auto. Zaraz po podpisaniu wszystkich niezbędnych dokumentów dostaną państwo wcześniej ustaloną sumę pieniędzy gotówką. Zapraszamy do ustalania szczegółów odbioru auta telefonicznie.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850