1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup samochodów Pyrzyce

Skup samochodów Pyrzyce | tel. 723 850 850

Nie masz klienta na auto ? My kupimy je od reki. Skup samochodów Pyrzyce jest zainteresowany samochodami sprawnymi i niesprawnymi ze wszystkich roczników. Interesują nas auta całe i powypadkowe. Kupimy każde auto. Nawet stare i zniszczone. Gwarantujemy szybką transakcję i wszystkie formalności natychmiast. Gotówka od ręki zaraz po podpisaniu dokumentów.

skup samochodów pyrzyce

Czy auto skup Pyrzyce obsługuje też okoliczne miejscowości ?

Obsługujemy zarówno miasto Pyrzyce jak i jego bezpośrednie okolice. Przyjedziemy po auto pod wskazany adres. Nasze lawety odbierają od państwa samochody w samych Pyrzycach jak i w okolicznych miastach i miejscowościach. Na terenie przez nas obsługiwanym nie pobieramy od państwa żadnych opłat za dojazd i odbiór auta naszym transportem.

Co muszę zrobić aby skup samochodów Pyrzyce przyjechał po moje auto ?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy wykonać jeden telefon do nas aby otrzymać natychmiastową pomoc. Nie muszą państwo robić nic więcej. Już przy pierwszej rozmowie ustalimy z państwem przybliżona wartość państwa auta oraz zaproponujemy termin odbioru pojazdu. Ustalimy także gdzie i o której godzinie ma auto odebrać nasza laweta.

Jak skup aut Pyrzyce płaci za auta ?

Wartość każdego pojazdu jest ustalana indywidualnie. Na podstawie marki, modelu i rocznika jesteśmy w stanie przedstawić państwu przybliżoną wartość waszego auta. Wartość może ulec zmianie po dokładnych oględzinach auta. Za każde skupowane przez nas auto płacimy gotówką zaraz po podpisaniu wszystkich niezbędnych formalności.

W jakie dni działa skup pojazdów Pyrzyce ?

Działamy non stop. Jesteśmy w stanie pomóc państwu w każdy dzień tygodnia. Dzięki temu jesteśmy do państwa dyspozycji non stop. Działamy również w godzinach popołudniowych i możemy wtedy odebrać od państwa auto. Zawsze można do nas zadzwonić i ustalić w kiedy i w jaki dzień mamy przyjechać po państwa auto. Staramy się zawsze być elastyczni i dopasować do państwa wymagań tak aby transakcja została przeprowadzona szybko i wygodnie dla państwa.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850