1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup samochodów Stargard

Skup samochodów Stargard | tel. 723 850 850

Nie możesz sprzedać niepotrzebnego auta ? Skup samochodów Stargard kupi od Ciebie każde auto. Nawet uszkodzone i niesprawne. Skupujemy auta w każdym stanie. Kupimy te całkowicie sprawne jak i uszkodzone. Zapewniamy pełną obsługę. Dojeżdżamy na miejsce transakcji. Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty.

skup samochodów stargard

Czy skup samochodów Stargard jest zainteresowany wszystkimi autami ?

Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń w skupowanych pojazdach. Skupujemy samochody: osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Interesują nas pojazdy sprawne jak i niesprawne. Kupimy auta powypadkowe, uszkodzone, rozbite i te które powinny trafić na złom. Interesują nas nawet stare i pordzewiałe auta których nikt już nie chce. Skupujemy takie i wszystkie inne pojazdy których już nikt nie chce.

Czy skup aut Stargard przyślę lawetę po moje uszkodzone auto ?

Jesteśmy w stanie odebrać od państwa auto naszym holownikiem. Nasze lawety są do państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić i ustalić termin odbioru auta. Przyjedziemy pod wskazany adres i zabierzemy państwa auto całkowicie bezpłatnie. Za odbiór aut nie pobieramy żadnych opłat.

Czy muszę coś zapłacić jeżeli chce skorzystać ze skup pojazdów Stargard ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat za odbiór starych aut. Przeciwnie. To my płacimy za stare samochody. Są to nieduże niewygórowane kwoty, lecz dodatkowo zapewniamy państwu pełną obsługę techniczną i formalną. Oznacza to że pomagamy z dokumentami i zapewniamy odbiór auta naszą lawetą bezpośrednio z pod państwa domu. Wszystko to całkowicie za darmo i bez żadnych ukrytych kosztów.

Czy auto skup Stargard może odebrać moje auto w godzinach popołudniowych ?

Oczywiście. Działamy non stop więc zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do państwa potrzeb. Możemy przyjechać o każdej dogodnej dla państwa godzinie. Działamy również w weekendy i dni wolne. Najlepiej indywidualnie ustalić termin odbioru państwa auta podczas kontaktu telefonicznego. Postaramy się państwu pomóc tak aby transakcja poszła sprawnie i wygodnie dla państwa.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850