1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup samochodów Szczecin

Skup samochodów Szczecin | tel. 723 850 850

Sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była tak prosta. Skup samochodów Szczecin to pewny klient na każde auto. Kupimy szybko i za gotówkę każde auto. Interesują nas pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Kupimy absolutnie wszystkie auta. Nawet te które lata świetności dawno mają już za sobą. Kupimy również te niesprawne które trzeba zabrać lawetą.

skup samochodów szczecin

Dlaczego właśnie skup samochodów Szczecin to najlepsza oferta ?

Ponieważ tylko my gwarantujemy szybką i bezpieczną transakcję. Już przy pierwszej rozmowie wycenimy twoje auto. Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż dojedziemy na wskazane miejsce. Samochód zabierzemy naszym holownikiem. Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymasz na miejscu transakcji. Za pojazd zapłacimy gotówką zaraz po podpisaniu dokumentów. Czy ktoś zaoferuje Tobie lepsze warunki ?

Czy skup aut Szczecin załatwi wszystkie formalności ?

Pomożemy we wszystkich formalnościach. Tylko u nas nigdzie nie musisz jeździć. To my przyjeżdżamy na miejsce transakcji. Wszystkie niezbędne formalności związane ze zbyciem auta załatwiamy bezpośrednio na miejscu. Dodatkowo powiemy jakie i gdzie musisz załatwić formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.

Moje auto nie jeździ. Czy auto skup Szczecin zabierze je z miejsca postoju ?

Dla nas to żaden problem. Dysponujemy własnym transportem który w razie potrzeby przyjedzie na wskazane miejsce. Nasza laweta może odebrać państwa auto bezpośrednio z pod domu lub innego wskazanego miejsca. Działamy non stop dlatego zawsze możemy się dostosować do dogodnego dla państwa terminu. Przy o dogodnej dla państwa godzinie. Nawet popołudniowej.

Jak skup pojazdów Szczecin płaci za auta ?

Każde kupowane przez nas auto jest indywidualnie wyceniane. Wystarczy zadzwonić a przedstawimy państwu przybliżoną wartość auta. Za każde skupowane auto płacimy natomiast gotówką. Płatność jest wykonywana zaraz po podpisaniu wszystkich niezbędnych dokumentów związanych ze zbyciem auta. W praktyce oznacza to iż pieniążki dostają państwo na miejscu transakcji zaraz po załatwieniu formalnej strony transakcji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i ustalania szczegółów.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850