1. Strona Główna
  2. |||
  3. Złomowanie aut Szczecin

Złomowanie aut Szczecin | tel. 723 850 850

Szukasz szybkiego i skutecznego sposobu na stare auto ? Złomowanie aut Szczecin i okolice jest zainteresowane zakupem twojego auta. Kupimy nawet wraki. Skupujemy samochody ze wszystkich roczników. Nawet te stare i zniszczone które nadają się już tylko na złom. Kupimy samochody które lata świetności dawno mają już za sobą. Jeżeli jesteś w posiadaniu takiego właśnie samochodu to jesteś w idealnym miejscu. U nas można pozbyć się aut nawet w kiepskim stanie technicznym i wizualnym. Płacimy gotówką za auta rozbite, uszkodzone, powypadkowe, zniszczone, zardzewiałe, bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Zapewniamy odbiór każdego samochodu własnym transportem bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Wszystkie dokumenty wystawiamy bezpośrednio na miejscu transakcji. Prowadzimy także profesjonalny skup aut Szczecin i okolice. W ramach tej oferty kupujemy samochody które nadają się jeszcze do dalszej odsprzedaży. Wstępna wyceną podczas rozmowy telefonicznej. Dojazd i odbiór samochodu gratis ! Szybka transakcja i gotówka na miejscu.

Jakie samochody skupuje złomowanie aut Szczecin ?

Skupujemy wszystkie marki, modele i roczniki. Interesują nas samochody sprawne i niesprawne. Kupimy nawet auta mocno zniszczone i nienadające się do użytku. Interesują nas samochody uszkodzone, powypadkowe, rozbite, spalone, zardzewiałe, zniszczone, zdewastowane i stare nadające się już tylko na złom wraki. Kupimy nawet auta bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Nie martw się więc jeżeli twoje auto nie jest już w najlepszym stanie. To nie ma żadnego znaczenia ponieważ my specjalizujemy się w kupowaniu samochodów których nikt inny już nie chce. Więc nie martw się już więcej tylko wykręć numer do nas i zapytaj się co możemy zrobić z twoim autem. Kupujemy auta osobowe, dostawcze, busy, vany, suvy i wszystkie inne. Każde auto jest dla nas interesujące. Zapewniamy odbiór uszkodzonych aut z miejsca postoju ponieważ zdajemy sobie sprawę iż dostarczenie ich do nas może być trudne. Kompleksowa obsługa to nasza specjalność na każdym etapie transakcji.

Czy auto złomowanie Szczecin odbierze mój uszkodzony pojazd ?

Naturalnie. Zdajemy sobie sprawę z tego iż nie mają państwo odpowiedniego sprzętu aby dostarczać uszkodzone auta do nas. Dlatego właśnie to my przyjeżdżamy do państwa. Odbieramy samochody z wygodnych dla was miejsc. Zabieramy samochody z pod domu, pracy lub każdego innego wskazanego przez was miejsca. Szybko i wygodnie dla państwa. Dodatkowo w ramach naszej oferty nie pobieramy od państwa żadnych opłat związanych z odbiorem auta i przetransportowaniem do nas. Nasza oferta jest również bardzo szybka ponieważ nie korzystamy z podwykonawców. Nasze lawety codzienni odbierają od państwa samochody ponieważ zdajemy sobie sprawę jak szybki odbiór niechcianego samochodu jest dla państwa ważny. Jeżeli więc chcesz zbyć to kontaktuj się z nami telefonicznie ponieważ jest to najszybsza droga aby ustalić termin i miejsce odbioru samochodu. Każdy odbiór samochodu jest indywidualnie ustalany z klientem. Przyjedziemy w dogodnej godzinie pod wskazany adres i zbierzemy auto. Szybko ale również wygodnie, sprawnie i bezproblemowo.

Czy złomowanie samochodów Szczecin płaci za uszkodzone auta ?

Płacimy za wszystkie auta nawet te które nadają się już tylko na złom. Wartość każdego pojazdu jest przez nas wyceniana osobno ponieważ chcemy być uczciwi wobec Ciebie. Wystarczy do nas zadzwonić a po podaniu podstawowych parametrów auta takich jak marka, model oraz rocznik wycenimy państwa auto. Wstępna wycena nie jest dokładna ale pozwala na określenie mniej więcej wartości państwa auta. Za każdy skupowany samochód płacimy gotówką ponieważ jest dla państwa najszybsza i najwygodniejsza forma płatności. Naturalnie za auta lepsze i nowsze jesteśmy w stanie zapłacić więcej niż za stare i zniszczone. Najniższą cenę naturalnie można uzyskać za auta które nadają się już tylko na złom ponieważ nie stanowią one żadnej wartości oprócz surowca wtórnego w postaci złomu. Nasz zespół zajmuje się wyceną pojazdu od wielu lat dzięki czemu szybko i sprawnie wyceni również i Twoje auto. Wstępna wyceną jest całkowicie darmowa i do niczego cię nie zobowiązuje.

Czy złomowanie pojazdów Szczecin wystawia niezbędne dokumenty ?

Każda przeprowadzona transakcja jest naturalnie potwierdzona stosownymi dokumentami. Nie muszą się państwo o nic martwić. Pomagamy w sporządzeniu dokumentacji. Nie muszą też państwo nigdzie jeździć, to my przyjeżdżamy na miejsce transakcji. Wszystkie niezbędne dokumenty związane ze zbyciem auta dostaną państwo natychmiast. Dodatkowo powiemy jak krok po kroku załatwić formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomagamy państwu uniknąć błędów. Wszystko nasze rozwiązania są dobrze przemyślane i przetestowane. Dzięki nam wszelkie związane ze złomowaniem auta formalności zostaną załatwione szybko i sprawnie. Wystawimy wszystkie niezbędne dokumenty a później wytłumaczymy gdzie i w jakiem terminie należy się udać aby wszystko zostało załatwione pozytywnie. Sprzedaż auta na złom jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna. Dzwonisz i załatwisz wszystko natychmiast od ręki. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Obsługuje zarówno firmy jak i osoby prywatne. Nie zwlekaj dłużej tylko dzwoń !

Czy złomowanie samochodu w Szczecinie wiąże się z kosztami ?

Wręcz przeciwnie. Nasza oferta nie wiąże się z żadnymi wydatkami z państwa strony. Jeżeli przekażą państwo do nas pojazd do zezłomowanie to możecie jeszcze liczyć na to iż zarobicie na tym kilkaset złotych. Ile dokładnie dostaną państwo za samochód można wycenić dopiero po kontakcie telefonicznym. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się dokonać wstępnej wyceny twojego samochodu. Na podstawie podanych nam danych takich jak rocznik, marka , model oraz opisu stanu technicznego pojazdu postaramy się dokonać wstępnej szacunkowej wyceny. Naturalnie lepsze ceny można uzyskać za auta nowsze i będące jeszcze na chodzie niż stare zniszczone i nadające się już tylko na złom. Zawsze staramy się wycenić każdy pojazd najlepiej jak tylko potrafimy zdając sobie sprawę z tego iż często jest on dla Was prawie jak członek rodziny. Jeżeli jest on jednak stary i mocno zniszczony to nie można liczyć na zbyt wygórowaną cenę.

Jak szybko można przeprowadzić złomowanie auta w Szczecinie ?

Bardzo szybko. Nasza oferta jest tak przygotowana aby zapewnić maksymalnie szybką obsługę. Bardzo często od momentu zgłoszenia do momentu odbioru samochodu bezpośrednio od właściciela lub upoważnionej przez niego osoby, mija zaledwie kilka godzin. Ponieważ dysponujemy kilkoma lawetami to cały czas staramy się państwu pomagać zarówno na terenie miasta Szczecin jak i w całej okolicy. Czasami jednak mamy sporo pracy i nie jesteśmy w stanie przyjechać natychmiast. W takiej sytuacji staramy się aby odbiór samochodu nastąpił maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Jak więc widać szybkie działanie jest dla nas priorytetem. Nasz zespół uwija się jak tylko może aby sprostać państwa wymaganiom. Szczególnie wydłużeniu może ulec czas odbioru samochodu który znajduje się w większej odległości od miasta Szczecin. Każde zlecenie traktujemy jednak priorytetowo i staramy się zawsze aby byli państwo maksymalnie zadowoleni. Gwarantujemy szybką pomoc w każdym miejscu i o każdej godzinie. Zadzwoń i sprawdź nas !

Czy złomowanie aut Szczecin dojedzie także poza teren miasta ?

Oczywiście że tak. Nasza oferta to najbardziej mobilna możliwość pozbycia się starego i zniszczonego samochodu. Dojeżdżamy zarówno do większych miast jak i mniejszych miejscowości województwa Zachodniopomorskiego. Dysponujemy kilkoma lawetami które codzienni odbierają samochody z terenu miasta Szczecin, ale w razie potrzeby dojeżdżają także do mniejszych miast i miejscowości. Każdy odbiór samochodu musi jednak zostać z nami ustalony telefonicznie. Dzwoniąc na nasz numer szybko i sprawnie postaramy się ustalić warunki, termin i miejsce odbioru twojego samochodu. Jeżeli miejsce odbioru znajduje się poza terenem miasta to czas odbioru może ulec wydłużeniu. Zależy to także naturalnie od tego ile w aktualnej chwili mam zleceń. Staramy się jednak aby nasi klienci nie musieli nadmiernie czekać. Za dojazd i odbiór samochodu na terenie miasta Szczecin ale również i w bezpośredniej okolicy, nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki odbioru starych samochodów w całej okolicy. Najlepsze ceny w regionie.

Czy złomowanie samochodu w Szczecinie jest możliwe bez dokumentów ?

Nasza oferta złomowanie aut Szczecin jest skierowana bezpośrednio do ich właścicieli. Wszystko musi przebiegać zgodnie z przepisami więc nie jesteśmy w stanie zezłomować auta jeżeli jego właściciel nie wyrazi na to zgody. W celu sporządzenia dokumentacji potrzebne są nam dokumenty od pojazdu oraz właściciel wraz z dowodem osobistym. Dlatego właśnie aby wszystko przebiegło prawidłowo pojazd musi posiadać dokumenty i mieć czytelny numer nadwozia. W innym przypadku nie możemy się podjąć zadania takiego jak złomowanie auta w Szczecinie lub w każdej innej miejscowości. Jest to po prostu niezbędny warunek. Dlatego już podczas rozmowy telefonicznej ustalamy to czy osoba która chce nam przekazać pojazd ma wszystkie niezbędne dokumenty i jest jego właścicielem. Jeżeli dokumenty zostały zagubione to trzeba postarać się je odtworzyć lub pobrać z wydziału komunikacji stosowne zaświadczenie. Dopiero po spełnieniu tych wymagań jesteśmy w stanie działać dalej.

Ile czasu potrzebuje na zezłomowanie auta w Szczecinie lub okolicy ?

Wszystko odbywa się bardzo szybko i jest maksymalnie proste. Staramy się zawsze działać tak aby za bardzo nie angażować twojego czasu. Nie jesteśmy jednak w stanie przeprowadzić procedury bez twojego udziału, chyba że upoważnisz pisemnie inną osobę. Złomowanie aut Szczecin przebiega bardzo szybko i zazwyczaj zajmuje około 30 min. Tyle czasu potrzebne jest od momentu naszego przyjazdu do zabrania auta i sporządzenia całej niezbędnej dokumentacji. Tyle właśnie czasu musisz przygotować. Przygotuj także wszystkie niezbędne dokumenty od pojazdu aby maksymalnie skrócić procedurę. Na miejscu w twojej obecności sporządzimy wszystkie dokumenty które wymagają twojego podpisu. Po sporządzeniu dokumentów otrzymasz płatność gotówką. Na miejscu przekażemy także wszystkie instrukcję co i gdzie należy załatwić aby dopilnować wszystkich formalności związanych ze byciem pojazdu. Wszystko to nie jest trudne ale trzeba zachować pewną kolejność i przygotować się do wizyty w urzędzie aby później nie być zaskoczonym. W każdej chwili służymy radą i pomocą.

Często zadawane pytania:

Ile mogę zarobić korzystając z usługi złomowanie aut Szczecin ?

Każdy pojazd jest przez nas indywidualnie wyceniany na podstawie rocznika, marki i modelu oraz stanu technicznego i wizualnego. Cena zazwyczaj wynosi kilkaset zł.

Czy auto złomowanie Szczecin skupuje wszystkie samochody ?

Tak. Nasza oferta dotyczy wszystkich typów i model pojazdów. Kupujemy auta ze wszystkich roczników. Jedynym warunkiem jest posiadanie kompletu niezbędnych dokumentów.

Czy złomowanie samochodów Szczecin płaci za każde auto ?

Tak o ile pojazd jest kompletny. Jeżeli twój samochód zostanie pozbawiony ważnych elementów wyposażenia to możliwe że będzie trzeba dopłacić do jego zezłomowania.

Czy złomowanie auta w Szczecinie wymaga dostarczenia go do was ?

Nie. Sami jesteśmy w stanie odebrać każdy pojazd. Dysponujemy kilkoma holownikami które cały czas są do państwa dyspozycji. Odbiór auta ze wskazanego miejsca jest całkowicie bezpłatny !

Co potrzebne jest aby przeprowadzić złomowanie auta w Szczecinie lub okolicy ?

Do zezłomowanie pojazdu potrzebny jest komplet dokumentów do pojazdu tj. dowód rejestracyjny, umowa zakupu jeżeli auto nie zostało przerejestrowane, tablice i właściciel z dowodem osobistym. Jeżeli pojazd ma zezłomować inna osoba w imieniu właściciela to potrzebne jest pisemne upoważnienie.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850