1. Strona Główna
  2. |||
  3. Kasacja aut Gryfino

Kasacja aut Gryfino | tel. 723 850 850

Każde zniszczone, zepsute, rozbite i brzydkie auto kupimy. Kasacja aut Gryfino jest zainteresowana autami starymi i niesprawnymi jak i sprawnymi. Kupujemy te samochody których nikt już nie chce. Oferujemy najlepsze warunki odbioru starych aut. Za każde auto płacimy natychmiast gotówką. Zapewniamy własny transport i szybką transakcję.

kasacja aut gryfino

Czy auto kasacja Gryfino kupi moje uszkodzone auto ?

Interesują nas wszystkie auta. Także te które są uszkodzone. Kupimy samochody powypadkowe, zniszczone, rozbite, uszkodzone i nadające się już tylko na złom wraki. Za każde auto płacimy gotówką. Kupimy nawet te samochody których nie chce nasza konkurencja. Każdy model rocznik i stan. Bez względu na to jak mocno jest zniszczony.

Jak szybko kasacja aut Gryfino może mi pomóc ?

Staramy się działać błyskawicznie i pomagać państwu najszybciej jak tylko jest to możliwe. Zazwyczaj odbieramy pojazdy w przeciągu zaledwie kilku godzin od momentu zgłoszenia auta do sprzedaży. Jeżeli nie możemy odebrać auta natychmiast, staramy się zrobić to w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży.

Czy kasacja samochodów Gryfino pomoże mi z dokumentami ?

Tak. Zapewniamy pełną obsługę formalną. Nie muszą państwo nigdzie jeździć bo to my przyjeżdżamy do państwa. Wszystkie formalności załatwimy na miejscu transakcji. Niezbędne dokumenty dostają państwo od razu. Powiemy także jakie formalności gdzie i w jaki sposób należy załatwić aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Wytłumaczymy wszystko krok po kroku aby nie mieli państwo wątpliwości.

Ile kasacja pojazdów Gryfino zapłaci za moje stare auto ?

Cena samochodu zostanie indywidualnie z państwem ustalona. Każde auto wyceniamy na podstawie rocznika, marki, modelu oraz jego stanu technicznego oraz wizualnego. Auta sprawne i z ważnymi opłatami zawsze są premiowane. Za poważnie uszkodzone i nadające się już tylko na złom, naturalnie płacimy mniej. Dodatkowo bez żadnych opłat zapewniamy państwu odbiór samochodu bezpośrednio z pod domu lub każdego innego dowolnego miejsca. Czy ktokolwiek oferuje lepsze warunki ?

 

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850