1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut uszkodzonych Police

Skup aut uszkodzonych Police | tel. 723 850 850

Nie martw się uszkodzonym autem. My je kupimy od Ciebie. Skup aut uszkodzonych Police to zdecydowany klient. Skupujemy auta osobowe, dostawcze i ciężarowe w każdym stanie. Nawet te mocno uszkodzone których naprawa będzie już nieopłacalna. Interesują nas auta ze wszystkich roczników i w każdym stanie technicznym i wizualnym.

skup aut uszkodzonych police

Co muszę zrobić aby skup aut uszkodzonych Police kupił mój samochód ?

Nie musisz robić kompletnie nic oprócz jednego telefon do nas. Nie musisz nigdzie jeździć, wystawiać ogłoszeń. Wystarczy do nas zadzwonić przedstawić jakie auto masz na sprzedaż a resztą zajmiemy się my. Przyjedziemy do Ciebie pod wskazany adres i kupimy twoje auto od ręki za gotówkę. Jeżeli jest uszkodzone to zabierzemy je własnym transportem.

Jak szybko skup pojazdów uszkodzonych Police przyjedzie po moje auto ?

Działamy natychmiastowo. Ponieważ pracujemy przez siedem dni w tygodniu staramy się pomagać państwu błyskawicznie. Po każde auto jesteśmy w stanie przyjechać w ciągu paru godzin. Jeżeli aktualnie jesteśmy zajęci i nie jesteśmy w stanie przyjechać od razu po twoje auto to zrobimy to w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia.

Czy skup samochodów uszkodzonych Police może odebrać moje auto w weekend ?

Naturalnie taki termin jest także możliwy. Działamy przez siedem dni w tygodniu dlatego każdy dzień jest dla nas dogodny na odbiór auta. Staramy się zawsze dopasować do państwa. Zdajemy sobie sprawę że często są państwo zapracowani więc przyjeżdżamy o dogodnych dla was godzinach popołudniowych. Zadzwoń i ustala dogodny dla Ciebie termin odbioru.

Czy auto skup uszkodzone Police obsługuje też inne miejscowości ?

Działamy w kilkunastu miejscowościach województwa Zachodniopomorskiego. Skupujemy auta w Policach jak i we wszystkich większych i mniejszych miejscowościach okolicznych. Podobnie jak nasze lawety które dojeżdżają do państwa całkowicie za darmo na terenie miasta Police jak i również w bezpośredniej okolicy. Jesteśmy do państwa dyspozycji. Przyjedziemy po każde auto.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850