1. Strona Główna
  2. |||
  3. Kasacja aut Szczecin

Kasacja aut Szczecin | tel. 723 850 850

Nie każde auto nadaje się już do dalszej odsprzedaży. Zastanawiasz się co zrobić ze starym autem. Kasacja aut Szczecin i okolice pomoże Tobie z problemem. Odbieramy od państwa stare i zniszczone samochody. Każde auto kupimy niezależnie od jego rocznika i stanu. Interesują nas nawet mocno zniszczone samochody które nie nadają się do dalszej jazdy.

kasacja aut szczecin

Czy kasacja aut Szczecin pomoże z uszkodzonym autem ?

Pomożemy państwu z każdym samochodem. Skupujemy auta ze wszystkich roczników i w każdym stanie. Interesują nas pojazdy całe oraz uszkodzone. Kupimy nawet mocno zniszczone pojazdy które już dawno powinny być przeznaczone na złom. Każde auto jest dla nas cenne. Zadzwoń a kupimy również twoje auto.

Czy auto kasacja Szczecin płaci za samochody ?

Płacimy za samochody w każdym stanie. Naturalnie płacimy niewygórowane kwoty za auta ale otrzymają państwo także pełną obsługę formalną i techniczną. Zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty związane ze sprzedażą auta. Dodatkowo nasz holownik całkowicie za darmo odbierze auto z pod państwa domu lub innego wskazanego miejsca.

Dlaczego kasacja pojazdów Szczecin to najlepsza opcja ?

Dzięki nam mogą się państwo szybko i skutecznie pozbyć każdego auta. Nie wybrzydzamy, nie narzekamy. Kupujemy wszystkie modele i marki aut. Kupimy nawet auta stare których nikt nie chce. Interesują nas nawet wraki. Każde auto traktujemy indywidualnie. Za każde zapłacimy. Zapewniamy odbiór aut własnym transportem bezpośrednio z miejsca postoju. Gwarantujemy szybką i pewną transakcję. Minimum formalności.

Czy kasacja samochodów Szczecin zapewnia niezbędne formalności ?

Zapewniamy państwu szybka i profesjonalną obsługę w pełnym zakresie. Nie muszą się państwo martwić o formalności. Wszystkie niezbędne dokumenty przygotujemy bezpośrednio na miejscu transakcji. Nie trzeba nigdzie jeździć i marnować czasu. To my przyjedziemy do państwa i pomożemy od ręki. Gwarantujemy minimum formalności.  Szybka transakcja. Wszystkie dokumenty od ręki. Płatność gotówką natychmiast po podpisaniu wszystkich dokumentów. Zapraszamy do ustalania szczegółów telefonicznie.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850