1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup samochodów Gryfino

Skup samochodów Gryfino | tel. 723 850 850

Potrzebujesz szybko zamienić swoje auto na gotówkę ? Skup samochodów Gryfino jest w stanie pomóc Tobie od ręki. Każde auto możemy kupić za gotówkę. Skupujemy samochody ze wszystkich roczników i w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Interesują nas samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Kupimy każde interesujące nas auto natychmiast za gotówkę.

skup samochodów gryfino

Czy auto skup Gryfino dojeżdża do klienta ?

Dojeżdżamy bezpośrednio pod wskazane miejsce. Oznacza to iż mogą się państwo z nami umówić w wybranym przez siebie dogodnym miejscu. Przyjedziemy do państwa pod dom, prace lub każde inne wygodne dla was miejsce. Auto odbierzemy naszym transportem bezpośrednie z dogodnego dla was miejsca. Za odbiór pojazdów i dojazd do państwa nie pobieramy żadnych opłat.

W jakich godzinach skup samochodów Gryfino odbiera auta ?

Samochody odbieramy w dowolnych dogodnych dla was godzinach. Ponieważ działamy cały czas jesteśmy w stanie dopasować się do państwa potrzeb. Możemy odebrać auto o każdej dogodnej dla was porze. Najlepiej skontaktować się z nami a ustalimy z państwem dogodny termin odbioru auta.

Ile skup pojazdów Gryfino może zapłacić za moje auto ?

Każde auto ma inną wartość, dlatego właśnie my oceniamy wartość każdego samochodu indywidualnie. Na podstawie modelu, rocznika, marki ustalimy przybliżoną wartość państwa auta. Wystarczy do nas zadzwonić podać nam te dane oraz opisać stan techniczny auta a złożymy ofertę zakupu państwa auta. Po obejrzeniu auta wstępna wycena może ulec zmianie.

Ile muszę czekać by skup aut Gryfino odebrał moje auto ?

Staramy się wszystkie zlecenia realizować maksymalnie szybko. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Staramy się jednak aby nasze lawety odbierały auta natychmiast. Zazwyczaj od momentu zgłoszenia chęci sprzedania auta do jego odbioru mija zaledwie kilka godzin. Jeżeli nie jesteśmy w stanie odebrać państwa auta natychmiast staramy się to zrobić w przeciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Szybka i dogodna obsługa to dla nas priorytet.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850