1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut powypadkowych Gryfino

Skup aut powypadkowych Gryfino | tel. 723 850 850

Uszkodzone auto to problem dla właściciela. Naprawa często jest nieopłacalna. Skup aut powypadkowych Gryfino rozwiąże twój problem z zepsutym samochodem. Kupimy twoje uszkodzone auto w 15 min. Odbierzemy własnym transportem i damy wszystkie niezbędne dokumenty od ręki. Działamy non stop przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do państwa dyspozycji przez cały czas.

skup aut powypadkowych gryfino

Dlaczego skup samochodów Gryfino to dobre rozwiązanie ?

Pomagamy państwu z każdym autem. Skupujemy nawet samochody których nie chce konkurencja. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę. Samochody odbieramy własnym transportem bezpośrednio z pod państwa domu lub innego dowolnego miejsca. Zapewniamy wszystkie niezbędne formalności związane ze zbyciem auta. Za pojazd płacimy gotówką natychmiast po podpisaniu wszystkich dokumentów.

Ile skup aut powypadkowych Gryfino zapłaci za mój samochód ?

Wycenimy państwa auto już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Wystarczy podać nam markę, model, rocznik oraz opisać stan techniczny i wizualny pojazdu aby otrzymać wycenę. Jest to naturalnie wycena szacunkowa i nie jest bardzo dokładna. Wycena może ulec zmianie po dokładnych oględzinach i zapoznaniu się ze stanem auta.

Czy skup pojazdów powypadkowych Gryfino pobiera opłaty za odbiór auta ?

Nie pobieramy od państwa żadnych dodatkowych opłat. Oznacza to iż przyjazd naszej lawety i odbiór auta od państwa jest całkowicie darmowy. Nie pobieramy za to ani złotówki od państwa. Dodatkowo to my płacimy za każde auto. Wyceniamy indywidualnie każde auto i płacimy za nie gotówką zaraz po podpisaniu wszystkich niezbędnych dokumentów.

Czy auto skup powypadkowe Gryfino kupi każde nawet mocno rozbite auto ?

Kupujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Kupimy auta uszkodzone, rozbite i powypadkowe. Nawet mocno uszkodzone po poważnych wypadkach. Kupujemy także auta bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Każde uszkodzone auto odbieramy własnym transportem bezpośrednio z miejsca postoju. Kupimy i zabierzemy nawet auta których nie chce nasza konkurencja. Oferujemy najkorzystniejsze warunki odbioru aut. Zadzwoń i sprawdź nas.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850