1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup aut Police

Skup aut Police | tel. 723 850 850

Jeżeli chcesz sprzedać samochód to trafiłeś idealnie. Skup aut Police kupi twoje auto natychmiast. Działamy cały czas. Zadzwoń do nas a przyjedziemy i kupimy twoje auto jeszcze dzisiaj. Załatwimy wszystkie wymagane formalności od ręki na miejscu transakcji a za pojazd zapłacimy gotówką. Szybko, bezpiecznie i wygodnie dla państwa. Oferujemy odkup samochodów w każdym stanie. Kupujemy samochody sprawne, uszkodzone do naprawy jak również te nadające się na złom. W ramach oferty złomowanie aut Police odbierzemy nawet mocno zniszczone, uszkodzone, zardzewiałe, zdewastowane wraki bez przeglądu technicznego czy ubezpieczenia OC. Dla nas każde auto jest interesujące. Kupujemy auta osobowe, dostawcze, vany, suvy, busy i inne. Jeżeli twoje auto jest uszkodzone lub powypadkowe to w niczym nie przeszkadza. Nasz skup również jest zainteresowany takimi pojazdami. Każde auto indywidualnie wyceniamy. Samochodami zajmujemy się od lat więc możesz liczyć na obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Szybko, sprawnie i wygodnie. Oferujemy najlepsze ceny w regionie.

Czy skup samochodów Police kupi moje uszkodzone auto ?

Specjalizujemy się w skupowaniu samochodów niesprawnych. Kupimy każde nawet mocno uszkodzone auto. Interesują nas również pojazdy powypadkowe, rozbite, zdewastowane i stare. Kupimy nawet mocno pordzewiałe auto które nie ma ważnego ubezpieczenia OC oraz przeglądu technicznego. Niezależnie od rocznika, model i marki. Tylko my oferujemy tak szeroką gamę samochodów do skupu. Wiele skupów ogranicza się do kupowania tylko aut nowszych i w pełni sprawnych. Często unikają wręcz aut uszkodzonych czy z dużym przebiegiem. My nie skupiamy się na tym. Dla nas wartościowy jest każdy samochód. Jeżeli więc twoje auto nie jest już w idealnym stanie a lata świetności ma za sobą to nic się nie martw. U nas możesz sprzedać nawet auto którego inni nie chcą. W dodatku dysponujemy własnym transportem dzięki czemu jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie uszkodzone auto. Nasze lawety są w stanie przyjechać na terenie Polic jak i wszystkich okolicznych miasta i miejscowości.

Czy skup aut Police jest zainteresowany autem bez przeglądu i ubezpieczenia OC ?

Oczywiście. My specjalizujemy się w skupowanie samochodów uszkodzonych, rozbitych, starych. Interesują nas również auta długo stojące i nie posiadające przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Dodatkowo dysponujemy własnym transportem, dzięki temu jesteśmy w stanie takie auto odebrać od państwa bezpośrednio z pod wskazanej lokalizacji. Zdajemy sobie sprawę że auta bez opłat czy ważnego przeglądu OC są dla państwa często dużym obciążeniem. Często nie są też na chodzie więc nie mogą o własnych siłach przyjechać na miejsc. Dlatego my nadaliśmy naszemu skupowi mobilny charakter. Oznacza to iż dojeżdżamy do państwa. Przyjeżdżamy nie tylko na terenie miasta Police ponieważ często mają państwo samochody także w okolicy. Wybraliśmy taką formę działalności aby maksymalnie sprostać państwa oczekiwaniom. Dzięki nam sprzedaż auta staje się znacznie prostsza i wygodniejsza. Nie trzeba się o nic martwić ponieważ to my zajmujemy się wszystkich kompleksowo.

Ile skup pojazdów Police zapłaci za moje auto ?

Istnieje możliwość wstępnego wycenienia pojazdu. Jeżeli chcesz wiedzieć ile jesteśmy w stanie zaoferować za twoje auto zadzwoń do nas. Wartość każdego pojazdu jest indywidualnie wyceniana na podstawie rocznika, marki i modelu auta. Jesteśmy w stanie podać tobie przybliżoną wartość pojazdu który chcesz sprzedać. Wycena taka nie jest dokładna ale sugeruje przedział w jakim może oscylować cena. Oczywiście dokładna wycena samochodu na skup jest możliwa dopiero po dokładnym obejrzeniu i zbadaniu stanu technicznego. Ponieważ każdy samochód jest inny nie da się jednoznacznie wycenić go na oko. Cena często zależy od stanu technicznego i wizualnego. Jedno auto nadaje się jeszcze do natychmiastowej sprzedaży, inne trzeba trochę naprawić a kolejne może być totalnym wrakiem. Właśnie dlatego wszystkie wyceny telefoniczne są tylko szacunkowe i mogą ulec zmianie po obejrzeniu auta na miejscu. Staramy się zawsze bardzo dokładnie i rzetelnie wyceniać wasze auta.

Czy auto skup Police zapewnia wszystkie niezbędne formalności ?

Naturalnie. Oferujemy pełną obsługę prawną i formalną. Nie muszą państwo się niczym martwić. Nasza oferta jest prosta i maksymalnie wygodna dla państwa. Dojeżdżamy na miejsce transakcji i bezpośrednio na miejscu zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty. Podpowiemy także jak wygodnie i skutecznie załatwić wymagane formalności w wydziale komunikacji oraz w firmie w której mieli państwo zawartą polisę OC. Wszystko to od ręki bez zbędnego jeżdżenia i wypełniania niepotrzebnych dokumentów. Minimum formalności. Dzięki ogromnemu doświadczeniu dopracowaliśmy nasz skup do perfekcji. Dlatego jesteśmy sprawdzonym partnerem na którego można liczyć. Zapewniamy państwu wsparcie po sprzedaży auta. Wyjaśnimy co i gdzie należy załatwić aby dopilnować wszystkich urzędowych formalności. Służymy naszą radą nawet w trudnych sprawach. Nasz zespół cały czas jest do państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania pod naszym numerem telefonu. Dzwoń i pytaj a my podpowiemy jak załatwić daną sprawę aby wszystko przebiegło pomyślnie i po twojej myśli.

Czy skup aut w Policach dojedzie też poza to miasto ?

Oczywiście że tak. Nasza oferta została tak stworzona aby pomagać właśnie tam gdzie jest to potrzebna. W praktyce oznacza to iż jeździmy do wszystkich miast i miejscowości całego województwa Zachodniopomorskie. Jeżeli masz auto w okolicach Polic to nic się nie martw. Dojeżdżamy także do mniejszych miast i miejscowości jak również malutkich wiosek. Dysponujemy kilkoma lawetami, które cały czas są do państwa dyspozycji. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić dogodny termin spotkania. Przyjedziemy na miejsce obejrzeć twoje auto. Jeżeli dojdziemy do porozumienia co do jego ceny, to kupimy je na miejscu. Od razu zabierzemy je również własnym holownikiem. Jak widzisz wszystko może być bardzo proste i wygodnie. Bez długiego czekania i marnowania czasu na niezadowolonych klientów. Dzisiaj dzwonisz i sprzedajesz auto bardzo szybko. Często jeszcze tego samego dnia przyjedziemy po twoje auto i od razu je zabierzemy.

Czy auto skup w Policach pobiera opłaty za dojazd i wycenę ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat zarówno za dojazd jak i wycenę pojazdu. Oznacza to w praktyce że dojeżdżamy za darmo na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego aby obejrzeć państwa auto. Nasza wycena jest całkowicie niezobowiązująca i nie zmusza cię do sprzedaży. Nasz zespół składa się z ludzi którzy mają fachową wiedzę i znają się na tym co robią. Dzięki czemu możesz liczyć na fachową i uczciwą wycenę. Oferujemy bardzo dobre stawki za auta w pełni sprawne i na chodzie. Takie samochody mają dla nas największą wartość ponieważ nadają się od razu do dalszej odsprzedaży. Nie pogardzimy jednak również pojazdami uszkodzony. Nasz skup jest zainteresowany każdym autem niezależnie od stanu technicznego jak i wizualnego. Dlatego właśnie klienci bardzo chętnie wybierają naszą ofertę. U nas po prostu można sprzedać każde auto. Co jest bardzo wygodne i pozwala oszczędzać cenny czas.

Ile czasu jest potrzebne aby skup aut w Policach przyjechał po mój samochód ?

Staramy się działać na bieżąco i cały czas odbierać samochody z terenu całego województwa. Nie zawsze jest to jednak takie proste. Zawsze staramy się jednak aby czas odbioru samochodu był jak najkrótszy. Zdajemy sobie sprawę z tego iż to właśnie czas sprzedaży samochodu jest często czynnikiem dla Ciebie bardzo ważnym. Dlatego właśnie dbamy o to aby wszystko odbywało się jak najszybciej. Często odbieramy od państwa samochody w zaledwie kilka godzin. Jeżeli jednak nie możemy przyjechać od razu to staramy się to robić w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. To bardzo szybko w porównaniu ze sprzedażą poprzez ogłoszenia gdzie często musisz czekać miesiącami zanim znajdzie się ktoś potencjalnie zainteresowany. U nas nie ma przeciągania sprawy. Gdy tylko jesteśmy zainteresowani kupnem jakiego samochodu to od razu jedziemy na miejsce i finalizujemy transakcję. Tylko my oferujemy państwu tak krótki czas oczekiwania.

Czy skup samochodów w Policach to oferta stale dostępna ?

Cały czas. Skup aut Police działa od wielu lat. Mamy za sobą setki kupionych samochodów. Działamy prężnie na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Ciągle się rozwijamy i powiększamy naszą flotę która jest do państwa dyspozycji. Nasze lawety codziennie odbierają auta w różnym stanie. Część samochodów jest kupowana do dalszej odsprzedaży, część wymaga naprawy. Niektóre jednak trafiają już tylko na złom. Jeżeli więc chcesz się pozbyć auta to nie zastanawiaj się za długo tylko chwytaj za słuchawkę. Jeden telefon do nas może pomóc rozwiązać motoryzacyjny problem raz na zawsze. Sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie była tak prosta. W dodatku o nic nie musisz się martwić ponieważ to my zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Oferujemy najlepsze ceny w regionie oraz bardzo szybko odbiór z miejsca postoju. Tylko u nas otrzymasz tak korzystne warunki więc nie ma się już nad czym zastanawiać dłużej. Dzwoń natychmiast a nie pożałujesz.

Czy korzystając z oferty skupu auta w Policach mogę sprzedać auto bez dokumentów ?

Niestety nasz skup aut Police nie oferuje takiej możliwości. Każde kupowane auto musi mieć dokumenty. Tylko na ich podstawie jesteśmy w stanie stwierdzić czy osoba która chce nam sprzedać auto jest naprawdę jego właścicielem. Dlatego tak ważne jest to aby auto miało dowód rejestracyjny. W tym dokumencie jest wpisane kto aktualnie jest właścicielem pojazdu. Jeżeli pojazd nie został przerejestrowany na aktualnego właściciela to potrzeba jest także umowa kupna. Oczywiście do przeprowadzenia transakcji potrzebny jest także sam właściciel z dowodem osobisty. Jeżeli nie może się on stawić osobiście to może pisemnie upoważnić inną osobę. Oczywiście musi ona tak jak właściciel stawić się z dowodem od pojazdu, swoim dowodem osobisty lub innym dokumentem tożsamości i samym upoważnieniem. Jak widać sama procedura nie jest bardzo skomplikowana ale trzeba przestrzegać niektórych przepisów. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub chcesz się czegoś dopytać to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Często zadawane pytania:

Jakie samochody kupuje skup aut w Policach ?

Nasza oferta jest skierowana na wszystkie samochody. Każdy rocznik, markę i model kupimy. Niezależnie od stanu technicznego i wizualnego.

Czy aut skup Police to zdecydowany klient ?

U nas sprzedasz auto jeszcze tego samego dnia. Bez długiego czekania i tracenia czasu.

Co jest potrzebne aby skup samochodów Police odkupił moje auto ?

Dokumenty do auta (najważniejszy dowód rejestracyjny), właściciel z dowodem tożsamości (np. dowód osobisty, paszport) lub osoba pisemnie upoważniona.

Czy skup pojazdów Police kupi też niesprawny samochód ?

Tak. Kupujemy auta które wymagają naprawy jak również te stare i zniszczone których naprawiać się już nie opłaca.

Gdzie dokładnie działa skup aut Police ?

Działamy mobilnie na terenie miasta Police ale także w całym województwie Zachodniopomorskim.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850