1. Strona Główna
  2. |||
  3. Skup samochodów Police

Skup samochodów Police | tel. 723 850 850

Sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była tak prosta. Jeden telefon na skup samochodów Police może rozwiązać twój problem z niechcianym samochodem. Kupujemy wszystkie auta. Zapewniamy szybką i fachową wycenę. Oferujemy korzystne warunki odbioru. Dysponujemy własnymi lawetami które przez siedem dni w tygodniu odbierają od państwa auta.

skup samochodów police

Jak skup samochodów Police wycenia auta ?

Wartość każdego auta jest ustalana indywidualnie. Wystarczy do nas zadzwonić i podać nam podstawowe dane techniczne pojazdu takie jak rocznik, markę oraz model a ocenimy przybliżoną wartość auta. Wstępna wycena jest realizowana od ręki. Wstępna wycena jest tylko przedziałem cenowym w jakim możliwe że kupimy twoje auto, może ulec zmianie po zapoznaniu się ze stanem auta.

Czy auto skup Police kupuje wszystkie pojazdy ?

Interesują nas absolutnie wszystkie samochody. Kupujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Interesują nas zarówno pojazdy całe i sprawne jak również uszkodzone. Kupimy samochody które są: uszkodzone, rozbite, zdewastowane, powypadkowe, zniszczone, zardzewiałe i nie nadające się do jazdy. Interesują nas nawet auta które nadają się już tylko na złom.

Czy skup aut Police pomaga z formalnościami ?

Pomożemy Tobie załatwić wszystkie formalności. Nie musisz się o nic martwić. Wystarczy że do nas zadzwonisz a my zajmiemy się resztą. Dojeżdżamy na miejsce. I zapewniamy na miejscu transakcji wszystkie niezbędne dokumenty związane ze zbyciem auta. Nie musisz nigdzie jeździć. Wszystko dostaniesz od ręki przy odbiorze auta.

Czy skup pojazdów Police obsługuje też okoliczne miasta i miejscowości ?

Zapewniamy pełną obsługę w Policach i bezpośredniej okolicy. Zarówno w mieście i okolicznych miejscowościach dojeżdżamy bezpośrednio pod wskazany adres. Za odbiór auta w Policach i okolicy nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Czyli za dojazd nasz i holownika i odbiór auta z pod państwa domu lub innego miejsca nic nie płacicie. Tylko my zapewniamy tak korzystne warunki odbioru aut i nie pobieramy za to opłat.

DZWOŃ TERAZ +48 723 850 850