Auto skup Stargard | tel. 723 850 850

Jeżeli trafiłeś na tą stronę to zapewne chcesz sprzedać auto. My prowadzimy auto skup Stargard i inne miasta. Kupimy każde auto od ręki. Interesują nas samochody całe i rozbite. Kupujemy auta w każdym stanie. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, cabrio , busy i wszystkie inne. Interesuje nas zakup wszystkich pojazdów, niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego.

auto skup stargard

Czy skup pojazdów Stargard kupi auto mocno rozbite ?

Kupimy nawet auta które są po poważnych wypadkach. Interesują nas samochody w każdym stanie. Kupimy nawet stare i mocno uszkodzone auta których nie chce nasza konkurencja. My specjalizujemy się w skupowani aut uszkodzonych i powypadkowych. Dodatkowo odbieramy ja własnym transportem bezpośrednio z miejsca postoju. Nie pobieramy oczywiście za to żadnych opłat od państwa.

Czy auto skup Stargard zapłaci gotówką za moje auto ?

Tak. Kupno każdego auta jest realizowane za gotówkę. Wstępnie wyceniamy wartość państwa auta. Potem negocjujemy cenę i jeżeli dojdziemy do porozumienia przyjeżdżamy i kupujemy państwa auta. Zaraz po podpisaniu wszystkich niezbędnych formalności płacimy za auto gotówką bezpośrednio na miejscu zakupu.

Jak szybko skup aut Stargard odbierze moje auto ?

Staramy się realizować odbiór pojazdów w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży auta, do odbioru samochodu przez naszą lawetę mija zaledwie kilka godzin. Jeżeli nie możemy twojego pojazdu odebrać od ręki to staramy się zrobić to maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży.

Ile skup samochodów Stargard zapłaci za moje auto ?

Każde auto posiada inna wartość. Dlatego my wyceniamy wartość każdego skupowane auta indywidualnie. Wartość auta zleży od stanu technicznego i wizualnego pojazdu. Wstępna wycena auta jest realizowana na podstawie jego rocznika, marki oraz modelu. Występna wycena nie jest dokładna ale dzięki niej już od razu wiedzą państwo ile mniej więcej mogą otrzymać pieniędzy za sprzedaż swoje auto. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki i przejrzyste zasady.