Skup aut Pyrzyce | tel. 723 850 850

Profesjonalny szybki i uczciwy skup aut Pyrzyce i inne miasta woj. Zachodniopomorskiego. Kupujemy auta szybko i sprawnie. Zapewniamy własny odbiór z miejsca postoju. Gwarantujemy pełną dokumentację od ręki. Transakcja natychmiast. Wszystkie formalności na miejscu. Gotówka zaraz po podpisaniu niezbędnych dokumentów.

skup aut pyrzyce

Oferujemy skup pojazdów Pyrzyce i okolice za gotówkę.

Kupimy każde auto osobowe, dostawcze, ciężarowe i inne. Skupujemy zarówno auta całe i sprawne jak także uszkodzone wraki. Kupimy każdy rocznik auta. Interesują nas nawet pojazdy mocno uszkodzone, powypadkowe i nadające się już tylko na złom. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Oferujemy wszystkie formalności na miejscu transakcji i gotówkę natychmiast po kupnie.

Jaki teren skup aut Pyrzyce obsługuje ?

Obsługujemy tylko województwo Zachodniopomorskie. Działamy w kilku największych miastach i miejscowościach. Obsługujemy także Pyrzyce i bezpośrednie okolice. Jesteśmy w stanie odebrać państwa auto zarówno z Pyrzyc jak i z innych okolicznych miast oraz mniejszych miejscowości. Obszar przez nas obsługiwany jest stosunkowo niewielki abyśmy mogli szybko i skutecznie działać. Dzięki temu szybko do państwa dojeżdżamy.

Czy auto skup Pyrzyce posiada transport dla aut uszkodzonych ?

Tak. Nie muszą się państwo o nic martwić. Jesteśmy w stanie przysłać nasz holownik po każde auto.  Wystarczy do nas zadzwonić i umówić dogodny dla państwa termin odraz wskazać miejsce odbioru pojazdu. Za odbiór samochodów w strefie naszego działania nie podbieramy od państwa żadnych opłat. Oznacza to dla państwa że za przyjazd naszej lawety i odbiór auta z pod domu lub innego miejsca nie zapłacą państwo ani złotówki.

Ile czasu skup samochodów Pyrzyce potrzebuje na odbiór mojego auta ?

Staramy się działać natychmiastowo. Zazwyczaj od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży auta do odbioru przez nasz holownik mija zaledwie parę godzin. Dzięki ograniczeniu obsługiwanego obszaru jesteśmy w stanie pomagać państwu maksymalnie szybko. Wystarczy do nas zadzwonić i zgłosić chęć sprzedaży a my zajmiemy się resztą. Od wyceny auta do jego odbioru naszym transportem, załatwienia formalności oraz wypłacenia państwu należnej kwoty.