Złomowanie aut Police | tel. 723 850 850

Masz stare i niepotrzebne auto ? Nie masz co z nim zrobić ? Nikt nie chce go kupić ? Złomowanie aut Police to rozwiązanie twojego problemu od ręki. Kupujemy samochody w każdym możliwym stanie. Interesują nas auta całe i uszkodzone w każdym stanie technicznym i wizualnym. Kupimy nawet mocno uszkodzone auta po wypadkach i kolizjach.

złomowanie aut police

Czy muszę sam dostarczy uszkodzone auto na złomowanie aut Police ?

Nie muszą się państwo o to martwić. Wystarczy do nas zadzwonić a przyjedziemy i zabierzemy państwa auto ze wskazanego miejsca. Nasze lawety są do państwa usług przez cały tydzień. Działamy cały czas więc jesteśmy w stanie dopasować się do państwa potrzeb. Pomożemy szybko i sprawnie. Nasz holownik bezpłatnie odbierze auto z pod państwa domu lub innego dowolnie wskazanego miejsca.

Czy auto złomowanie Police obsługuje też okoliczne miejscowości ?

Działamy zarówno w Policach jak i innych mniejszych miejscowościach. Funkcjonujemy na terenie tego miasta oraz w kilku innych dużych miastach województwa Zachodniopomorskiego. Naturalnie obsługujemy też mniejsze miasta i miejscowości w obrębie miasta Police. Nasze lawety są w stanie odebrać auto zarówno z Polic jak i z ościennych miast i miejscowości.

Czy złomowanie pojazdów Police pobiera opłaty za odbiór aut lawetą ?

Nie pobieramy żadnych opłat zarówno za dojazd jak i odbiór auta naszym transportem. Oznacza to dla państwa że nasz holownik przyjedzie całkowicie bezpłatnie na miejsce i zabierze państwa auto. Nie weźmiemy za to od państwa ani złotówki. Dodatkowo to my zapłacimy państwu za stare auto.

Czy złomowanie samochodów Police zapewnia wszystkie dokumenty ?

Pomagamy państwu kompleksowo. Oznacza to iż przyjeżdżamy na miejsce transakcji, kupujemy auto i wystawiamy wszystkie dokumenty. Nie muszą się państwo o nic martwić ani nigdzie jeździć. Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymacie bezpośrednio na miejscu transakcji. Podpowiemy także jakie i gdzie należy dopełnić formalności aby wszystko było załatwione szybko sprawnie i skutecznie.