Złomowanie aut Gryfino | tel. 723 850 850

Szybka pomoc ze starym autem. Złomowanie aut Gryfino i okolice. Skupujemy samochody całe i powypadkowe. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Za każde auto płacimy. Skupujemy nawet mocno zniszczone auta bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC które nadają się już tylko na złom. Interesują nas nawet auta których nie chce kupić nasza konkurencja. Absolutnie każdy samochód kupimy.

złomowanie aut gryfino

Czy złomowanie aut Gryfino rzeczywiście kupi każdy samochód ?

Tak. Interesują nas absolutnie wszystkie auta. Osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Skupujemy samochody sprawne i niesprawne. Kupimy również auta powypadkowe, uszkodzone, rozbite. Interesują nas również stare zardzewiałe auta które już długo stoją i nie posiadają przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Takie pojazdy odbierzemy naszym transportem.

Czy auto złomowanie Gryfino pobiera opłaty za odbiór starych samochodów ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Oznacza to iż nasz przyjazd i odbiór auta od państwa jest całkowicie darmowy. W dodatku to my płacimy za każdy samochód. Każde auto jest przez nas indywidualnie wyceniane i płacimy rozsądną niewygórowaną kwotę za nie. Nawet za stare i zniszczone auta na złom. Zapewniamy przy tym darmowy transport naszą lawetą.

W jakich godzinach złomowanie pojazdów Gryfino może odebrać moje auto ?

Ponieważ działamy non stop postaramy się dopasować do państwa potrzeb i wymagań. Odbieramy samochody przez siedem dni w tygodniu. Oznacza to iż jesteśmy do państwa dyspozycji cały czas. Nawet w weekendy. Ponieważ działamy non stop możemy przyjechać po auto również w godzinach popołudniowych oraz w godzinach wieczornych.

Czy złomowanie samochodów Gryfino zapewnia formalności ?

Naturalnie. Pomagamy państwu od a do z. Dojeżdżamy na miejsce transakcji. Nie muszą państwo się nigdzie fatygować. to my zrobimy wszystko za was. Wszystkie niezbędne dokumenty związane ze zbyciem auta dostaniecie bezpośrednio na miejscu transakcji. Powiemy też jak i gdzie należy zgłosić ten fakt aby szybko i sprawnie załatwić wymagane przepisami formalności.